Нескорені. Люди-титани!

Фотоколаж із сайту champion.com.ua.

82 рази в Парижі підіймали синьо-жовтий прапор!

Незважаючи на війну, на тренування лише після відбою «повітряної тривоги», українські паралімпійці довели, що вони – одні з найсильніших на планеті!

Адже на Паралімпійських Іграх-2024 у столиці Франції наші атлетики з інвалідністю вибороли 82 медалі: 22 золоті, 28 срібних та 32 бронзові.

«Синьо-жовта» команда посіла 7-ме місце у медальному заліку, випередивши Францію, – господарку змагань.

Українці вибороли 82 медалі: 22 золоті, 28 срібних та 32 бронзові..

Найуспішнішими українськими паралімпійцями стали: плавці Андрій Трусов (здобув 2 «золота» та 3 «срібла»), Ярослав Денисенко (2 «золота», 1 «бронза»), легкоатлет Ігор Цвєтов (дві золоті нагороди на дистанціях 100 м та 200 м).

За загальною кількістю медалей українська команда увійшла до п’ятірки найкращих – більше взяли: Китай (220), Великобританія (124), США (105) і Бразилія (89).

У медальному заліку переможцем став Китай (94–76–50), до Топ-5 також увійшли: Великобританія (49–44–31), США (36–42–27), Нідерланди (27–17–12), Бразилія (25–26–38). Всього нагороди мають представники