Нащадки Марадони і Мессі розгромили Україну – 7:1

На жаль, гол Петра Шотурми був єдиним у складі українців...

Фото із сайту ua-football.com.

Хоча в першому таймі «синьо-жовті» дали бій аргентинцям – навіть першими забили

Це Петро Шотурма на 16-ій хвилині зумів відкрив рахунок у матчі. Дуже красивим вийшов гол в Петра!

Взагалі, команда Олександра Косенка досить непогано почав гру. Наші хлопці боролись на кожному клаптику поля, навіть діяли агресивно...

Це, на жаль, і зіграло з нами злий жарт – за  хвилину до закінчення першого тайму Аргентина через шостий фол українців отримала право на пенальті. На жаль, Сухов не зумів відбити удар Аррієта.

А буквально через 20 секунд після цього «альбіселесте» стали лідерами – Браді ефектно п'яткою замкнув простріл Гауно.

На першій хвилині другого тайму Роса подвоїв перевагу аргентинців. «Синьо-жовті» почали розігрувати п'ятого. На жаль, Воротар Сухов допустив помилку, що дозволило Борруто відзначитися у пусті ворота.

Після рахунку 4:1 все стало зрозуміло. Українці замінили воротаря на п'ятого польового гравця. На жаль, це нам результату не дало.Натомість віцечемпіони світу ще тричі розстрілювали наші порожні ворота – 7:1.

Чемпіонат світу. Група С. 1-й тур. Аргентина – Україна – 7:1 (0:1 – Шотурма, 16 хв.; 1:1 – Арієтта, 19; 2:1 – Браді, 19; 3:1 – Роса, 21; 4:1 – Борруто, 30; 5:1 – Арієтта, 32; 6:1 – Алемані, 39; 7:1 – Борутто, 40).

Попередження: Корсун (14).

Україна: Сухов, Швед, Чернявський, Шотурма, Микитюк – Ципун, Савенко, Жук, Зварич, Корсун, Мельник, Семенченко, Абакшин, Фаренюк.

Арена: Humo Arena (Ташкент, Узбекистан).

Відеоогляд матчу – «Суспільне Спорт»:

– Треба забути цей матч і думати про наступні ігри, як здобувати у них перемоги, – коротко заявив у післяматчевому флеш-інтерв'ю головний тренер футзальної збірної України Олександр Косенко.

Результат іншого матчу групи С: Афганістан – Ангола – 6:4.

Футзал. Чемпіонат світу-2024. Група С:
Збірна І В Н П З:П О
1. Аргентина 1 1 0 0 7:1 3
2.  Афганістан 1 1 0 0 6:4 3
3. Ангола 1 0 0 1 4:6 0
4. Україна 1 0 0 1 1:7 0.

Наступний матч Україна проведе 18 вересня о 15:30 – нашим суперником буде Ангола.

21 вересня команда Косенка зіграє проти Афганістану.