Курси НБУ $ 41.21 € 45.96
Після матчу із «Болоньєю» ціна на «зірку» «Шахтаря» Судакова впаде точно

Цей пенальті ще не раз приходитиме у кошмарах до Георгія Судакова.

Фото із сайту Getty Images.

Розпіарений півзахисник донецького клубу не зміг реалізувати пенальті уже на 4-ій хвилині матчу

А так у нас вже писали про захмарні мільйони, на які нібито заслуговує 22-річний Георгій Судаков. Останні матчі на євроарені доводять, що до зірки йому ще треба дуже багато з'їсти каші...

Богу дякувати, що потім донецький клуб зумів все ж таки вистояти проти італійського клубу, якого вважали явним фаворитом, хоча «Болонья» вперше за 60 років отримав право зіграти в найпрестижнішому клубному турніру Європи.

Статистика ударів по воротах про все свідчить – 18:4 (5:1 – у площину) на користь італійців. Чого варті 5 сейвів від 25-річного воротаря «гірників» Дмитра Різника! Він – гравець матчу у «Шахтарі»!

Тому нічию можна вважати за щастя для команди Марино Пушича. Адже після невдалого удару з пенальті на 4-ій хвилині, донеччани потім більше жодного разу (!) не вцілили в рамку воріт!

Ліга чемпіонів. Основний раунд. 1 тур. «Болонья» (Італія) – «Шахтар» (Україна) – 0:0.

На 4 хвилині Геннадій Судаков («Шахтар») не забив пенальті (воротар Скорупськи).

«Шахтар»: Різник – Конопля (Тобіас, 40), Бондар, Матвієнко, Педро Енріке – Криськів, Судаков (Марлон, 79) – Зубков (Трава, 79), Бондаренко (Степаненко, 79), Егіналду – Сікан (Невертон, 35).

Стадіон: «Ренато даль Ара» (Болонья, Італія). Арбітр: Рохіт Саггі (Норвегія).

Відеоогляд матчу – ТУТ.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored виставив оцінки гравцям. Найвищу оцінку отримав центральний захисник італійського клубу Джон Лукумі (7.9).

Щодо гірників, то найкращим став голкіпер команди Дмитро Різник, на рахунку якого 5 сейвів.

Георгій Судаков, який не реалізував пенальті на 4-й хвилині, отримав найнижчий бал із усіх гравців – 5.8.

Непогані показники з Шахтаря також отримали Микола Матвієнко (7.2) та Педріньо (7.5).

Хоча після завершення зустрічі технічні спостерігачі УЄФА назвали захисника гірників Миколу Матвієнка найкращим гравцем матчу.

Технічні спостерігачі УЄФА назвали захисника гірників Миколу Матвієнка найкращим гравцем матчу.

«Він дуже хорошу віддавав передачі як короткі, так і довгі. На його рахунку ключовий пас, який привів Шахтар до пенальті, а також два дуже хороші блоки. Його загальна гра у захисті та організація були гарними протягом усього матчу», – зазначили в УЄФА.

Наступний матч у Лізі чемпіонів донецький «Шахтар проведе 2 жовтня проти італійської «Аталанти», а «Болонья» у той же день навідається у гості до англійського Ліверпуля.