Україна дотискує Афганістан і виходить до 1/8 фіналу (Відео)

Молодці! А тепер треба перемагати і «летючих голландців»!

Фото із сайту zbirna.com.

Хоча ще за 3 хвилини до закінчення матчу рахунок був хитким – 2:1

Кілька хвилин тому збірна України святкувала перемогу над Афганістаном – 4:1. І хоча рахунок ніби й переконливий, але гра для нашої команди не була комфортною.

І хоч наші й перегравали суперника, але в афганців чудово грав їхній воротар Джавад Сафарі, який, здавалося, тягнув усі м'ячі.

Проте удар із пенальті Євгенеа Жука він не відбив.

Забитий гол надав Україні впевненості. Михайло Зварич завдав дального удару, і після серії рикошетів м’яч опинився у сітці воріт (пізніше гол переписали на ДанилаАбакшина).

На початку другого тайму «Леви Хорасану» відквитали один гол. «Жовто-сині» залишили Мефрана Голамі самого на дальній стійці, і афганець скористався цим, замкнувши простріл у пусті ворота.

За три хвилини до кінця українці знову збільшили свою перевагу до двох м’ячів. Михайло Зварич в один дотик пробив у дальній кут після скидки від партнера.

Афганці відразу зняли воротаря та випустили п’ятого польового, за що й поплатилися – Ігор Корсун поцілив у пусті ворота ударом зі своєї половини поля – 4:1.

Футзал. Чемпіонат світу-2024. Група  С. 3 тур, 21 вересня. Україна – Афганістан – 4:1 (2:0).

Голи: Жук, 15. з пенальті; Абакшин, 16, 37; Корсун, 38 Голамі, 26.

Арена: «Andijan Universal Sports Complex» (Андіжан, Узбекистан).

Україна: Сухов – Зварич, Корсун, Семенченко, Абакшин – Швед, Жук, Чернявський, Шотурма, Микитюк, Мельник, Фаренюк – Ципун, Савенко.

Відео всього матчу:

Результат іншого матчу групи С: Ангола – Аргентина – 5:9.

Після зіграних трьох турів Україна посіла другу сходинку в турнірній таблиці групи С. Перше місце втримала Аргентина. Ці команди вийшли до 1/8 фіналу турніру.

Також чотири найкращі з шести третіх місць групового етапу теж зіграють в плей-оф. Тож збірна Афганістану ще має шанси на вихід з групи.

Футзал. Чемпіонат світу-2024. Турнірна таблиця групи С:
Збірна І В Н П З:П Р:М О
1. Аргентина 3 3 3 0 18:7 +11 9
2. УКРАЇНА 3 2 0 1 12:10 +2 6
3. Афганістан 3 1 0 2 8:10 - 2 3
4. Ангола 3 0 0 3 11:22 - 11 0.

Збірна України, вийшовши з групи з другого місця, в 1/8 фіналу змагань зіграє з Нідерландами.

Поєдинок Україна – Нідерланди відбудеться 24 вересня. Початок гри – о 18:00 за київським часом.