Курси НБУ $ 41.88 € 43.51
Чим закінчилась на Волині імунізація диких м’ясоїдних тварин (Фото)

Імунізація відбувалася шляхом наземного розподілу принад з вакциною.

Фото: Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

Чим закінчилась на Волині імунізація диких м’ясоїдних тварин (Фото)

27 вересня у Волинській області завершилася осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Кампанія, яка розпочалася 16 вересня і тривала 10 днів, відбувалася  шляхом наземного розподілу принад з вакциною на території площею – 15 030 км. кв.

Про це інформує Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

«Загалом у Луцькому, Володимирському, Ковельському та Камінь-Каширському районах було розкидано 375 тисяч 750 доз приманок з антирабічною вакциною на узліссях, узбіччях доріг, де можуть жити чи перебувати лисиці:
- у Володимирському районі - на площі 2,300 км. кв – 57,500 доз. 
- у Луцькому районі - на площі 4, 111 км.кв – 102, 775 доз.
- у Ковельському районі - на площі 5, 900 км. кв – 147 000 доз. 
- у Камінь-Каширському районі - на площі  2, 719 км. кв – 67, 975 доз.

Як поінформував відповідальний за проведення пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на Волині головний спеціаліст відділу організації протиепізоотичної роботи управління безпечності харчових продуктів, здоров’я та благополуччя тварин ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Сергій ВОЙТЮК, кампанія пройшла успішно, в кожному районі були означені контрольні точки, де велося спостереження за поїданням вакцини червоних лисиць.

За результатами обстежень та перевірок контрольних точок споживання вакцини свідчить про високу ефективність проведених заходів. За словами Сергія Войтюка, за результатами проведеної роботи будуть складені акти.

Крім того, після 30-го дня після завершення кампанії з метою оцінки ефективності кампанії, буде проводитись здобуття червоної лисиці для відбору проб біоматеріалу для дослідження на наявність біомаркеру (тетрацикліну) на зубах та наявності антитіл до вірусу сказу. Дослідження будуть проводити в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи», йдеться в повідомленні.

 

Читайте також: «Шацьким озерам важче «дихалося», поки не створили національний парк».

Реклама Google

 

Telegram Channel