Курси НБУ $ 41.88 € 43.51
Що за символічний прапор заховали журналісти на Волині?

Приєднуйтесь до нашого конкурсу – не пошкодуєте!

Фото із сайту huggingface.co.

Що за символічний прапор заховали журналісти на Волині?

Європейці думали-гадали і… зупинилися на числі «12»

Бо воно означає абсолютну досконалість. Це також і кількість місяців у році, і – цифр на годинниковому циферблаті…

Все, більше не буду відкривати перед вами карт, оскільки, за умовами конкурсу, перед тим, як оголосити відповідь на завдання, ми спочатку повторюємо його, щоб до нас змогли приєднатися нові учасники. Можливо, таким читачем є саме ви: тому уважно перегляньте запитання, відповідь на нього – і ставайте учасником нашого конкурсу! Тим паче, що сьогодні ми запропонуємо лише завдання №3 нової вікторини, яка триватиме аж 12 турів. Причому, відповідь на другий тур чекаємо ще до 7 жовтня.

«Гранатобуз із секретом – 1» (Осінь-2024)

На цьому предметі відображено абсолютну досконалість. Дехто тут побачить годинник, інший уздріє рік, всі – коло, золото і небо, але чи не кожен задасть запитання: «А чому їх мало, коли?..».

Що за предмет знаходиться у гранатобузі?

Друзі, оголошуючи відповідь на це запитання, ми маємо переміститися у 1950-ті. Тоді Європейський Союз існував лише у вигляді Європейського об’єднання вугілля та сталі. Однак діяла окрема організація із ширшим представництвом – Рада Європи, яка була заснована на кілька років раніше для захисту прав людини та пропагування тамтешньої культури. У той час Рада Європи підбирала собі емблему. Після активних обговорень було прийнято варіант прапора – коло з 12 золотих зірок на блакитному тлі. Число зірок не має нічого спільного з кількістю країн-членів організації. В різних традиціях «12» є символічним числом, що означає абсолютну досконалість. Це також і кількість місяців у році, і – цифр на годинниковому циферблаті, тоді як коло є ще й символом єдності.

Так і народився стяг, який представляє ідеал об’єднання народів Європи. На ньому сяє дванадцять зірок, як символ довершеності, повноти та єдності. Прапор залишається незмінним протягом років, не зважаючи на розширення ЄС, де зараз є 27 держав-членів. Сподіваємося, незабаром буде і Україна.

Отож, хто з наших читачів усе ж таки розгадав, що в гранатобузі ми заховали «прапор Євросоюзу», ви дізнаєтеся уже із фейсбук-сторінки Грицька Гарбуза (за цим QR-кодом ви можете зайти на неї з будь-якої частини світу), а також – на сайті volyn.com.ua.

Відзначення 85-річчя нашої матінки-«Волині» трохи сплутало карти підведення підсумків попередньої вікторини, тому ще тиждень притримаємо для вас інтригу, хто ж став переможцем нашого літнього конкурсу.

Тим часом осіння інтелектуальна «битва» лише набирає обертів. Приєднуйтесь до нас – точно не пошкодуєте! Бо отримаєте для себе безцінний багаж знань.  

«Гранатобуз із секретом – 3» (Осінь-2024)

Сьогодні в гранатобузі ми заховали слово. Воно – із відомої пісні про... зір. І любов. За сюжетом перегукується із тою, де оспівується Галя. Якщо на нього «дивитися» близько, то це слово схоже на пилюку. Коли далеко, то постає горою. Або – рікою.

А ще наш нарід до нього «приплюсував» і сон, і сонце, і цифру – між 15 і 20...

Що за слово знаходиться у гранатобузі?

Слово-відповідь треба надіслати до 13 жовтня (включно) тільки у вигляді повідомлення на телеграм-номер Грицька Гарбуза: 066 133 86 88, обов’язково вказати після слова-відповіді у дужках ще й своє ім’я, прізвище і регіон, який представляєте (наприклад: «Рекорд» (Ярослава Магучіх, Січеславщина).

Приємних вам пошуків без повітряних тривог!

Грицько ГАРБУЗ.

Читайте також: На Волині серед осені зацвіли… айва і форзиція​.

Telegram Channel