Бразилія виграла у фіналі в Аргентини – і обидві команди заплакали...

Бразильці – шестиразові чемпіони світу!

BUKHARA, UZBEKISTAN - SEPTEMBER 29: Leandro Lino of Brazil celebrates scoring the second goal with Felipe Valerio and Neguinho of Brazil during the FIFA Futsal World Cup Uzbekistan 2024 Quarter-Final match between Brazil and Morocco at Buk Sport Complex on September 29, 2024 in Bukhara, Uzbekistan. (Photo by Robertus Pudyanto - FIFA/FIFA via Getty Images)

Фото – PONDY / PONDY / 2024 FIFA.

На чемпіонаті світу з футзалу-2024 Україна програла лише чемпіонам і віцечемпіонам першості. Стопудова «бронза»! Причому єдина збірна, як азабила бразильцям 2 голи в матчі, – це Україна!

Кілька хвилин тому в Ташкенті на «Хумо Арені» закінчився фінальний матч чемпіонату світу 2024 з футзалу, в якому найсильнішу футзальну збірну планети визначили національні збірні Бразилії та Аргентини. Поєдинок завершився перемогою бразильців із рахунком 2:1.

Для Бразилії – це шоста в історії перемога на чемпіонатах світу.

Саме збірна Бразилії є найтитулованішою командою в історії турніру.

Чемпіонат світу 2024 з футзалу. Фінал. 6 жовтня. Ташкент, Узбекистан​.

Бразилія – Аргентина 2:1.

Голи: Феррау, 6 хв., Рафа Сантос, 13 Роса, 39.

Приємно, що «срібну» бутсу ЧС-2024 з футзалу отримав 26-річний форвард збірної України Данило Абакшин, який забив 7 голів і віддав 6 результативних передач.

Фотоскрін із сайту «Суспільне Спорт».

А «золота» бутса дісталася бразильцю – Марселу, який забив 10 голів і віддав 4 результати.

І ще одне супервизнання: 21-річний гравець київської «Аврори» Ростислав Семенченко отримав «бронзовий» м'яч найкращого гравця чемпіонату світу.

«Бронзовий» м'яч у руках Ростислава Семенченка. Фотоскрін із сайту «Суспільне Спорт».

А найкращим гравцем ЧС-2024 став капітан збірної Бразилії Дієго, який отримав «золотий» м'яч.

Раніше збірна України в бронзовому фіналі розгромила команду Франції – 7:1, вперше в історії вигравши медалі чемпіонату світу з футзалу.

Нагадаємо, в 1/2 фіналу Україна дала бій Бразилії, проте програла майбутнім чемпіонам  з рахунком 2:3 через пенальті, призначений за 6 фолів у другому таймі.