Курси НБУ $ 41.19 € 45.02
Гол Мудрика приносить перемогу Україні над Грузією

Після матчу Михайло Мудрик сказав, що збірна України проявила характер, тому й перемогла!

Фото із сайту gettyimages.com.

Це була важка, вимучена перемога. Але – перемога!

Все вирішила індивідуальна майстерність 23-річного вінгера лондонського «Челсі» Михайла Мудрика, який на 35-ій хвилині зумів пробити з-за меж штрафного майданчика Гіоргі Мамардашвілі. 1:0!

У другому таймі Михайло теж пробив потужно, але цього разу Мамардашвілі, якого називають одним із найкращим воротарів світу, був на висоті.

До речі, за увесь матч збірна України і завдала лише ті 2 удари по воротах, які виконав Михайло Мудрик.

Але найголовніше – наші сьогодні проявили характер. А ось горді, запальні грузини не були й такими запальними.

Респект за відданість на полі хлопцям Сергія Реброва! Сьогодні грала вся команда, а гол забив Михайло Мудрик.

Тож Михайло заслужено і став «Левом матчу»!

Ліга націй. Груповий етап, 3 тур. Україна – Грузія – 1:0 (Мудрик, 35 хв.).

Україна: Трубін, Матвієнко, Таловєров, Забарний, Конопля, Калюжний (Криськів, 91), Мудрик (Назаренко, 86), Шапаренко, Судаков (Сваток, 91), Гуцуляк (Зубков, 75), Довбик (Яремчук, 75).