Курси НБУ $ 41.21 € 44.92
Україна зрівняла рахунок у матчі з Чехією, але не перемогла

Якби Микола Шапаренко на 4-ій хвилині після ідеального пасу Михайла Мудрика не вдарив по горобцях, то гра могла б скластися зовсім по-іншому.

Фото із сайту gettyimages.com.

А це значить, що підопічні Сергія Реброва залишилися на останньому місці в групі В1

Після відносно програного першого тайму Чехії (вони вигравали у нас і підбирання, і силову боротьбу, постійно включали пресинг), то у другому українці ніби переродилися.

Хоча забити нам гол допомогла, чесно кажучи, – випадковість, коли м'яч відскочив у руки гравцю збірної Чехії в руки. Артем Довбик холоднокровно виконав пенальті – 1:1 – і подарував нам надію.

Але надалі створити стовідсоткові гольові моменти ми не змогли, хоча і більше йшли вперед. Тепер уже чехи відбивались...

Шкода, що не забили, адже ця нічия для нас – ну хіба що трохи краща за поразку... Але. Але, пане Ребров, не беріть у збірну Миколу Шапаренка!!! Це – «дєвочка», а не футболіст. Не боєць.

Пане Ребров, не беріть у збірну Миколу Шапаренка!!! Це – «дєвочка», а не футболіст. Не боєць.

Чого не скажеш про Івана Калюжного, який, хоч і вийшов сьогодні на заміну лише на 64-ій хвилині, але під гучні оплески уболівальників. Надто він вже круто видав свій стартовий матч проти Грузії! І цього разу на полі СуперІван знову бився, як лев!

Тому й став «Левом матчу» разом із воротарем Анатолієм Трубіним, який справді кілька разів таки врятував наші ворота.

Тож вперше в історії нагороди за матч збірної України статуетку «Лев матчу» отримали одразу два гравці.

Фотоскрін із сайту sport.ua.

Також зазначимо, що під час гольової атаки чехів травмувався український півзахисник Олексій Гуцуляк, який зіткнувся головою з Томашом Соучеком та покинув поле на ношах. У нього – важкий струс мозку.

Ліга націй. Група В1. 4-й тур. Україна – Чехія – 1:1 (0:1 –  Лукаш Черв, 18 хв.; 1:1 – Артем Довбик, 53, з пенальті).

Попередження: Криськів (76) – Хори (64), Клімент (93), Лінгр (94).

Україна: Трубін, Матвієнко, Забарний, Таловєров, Конопля (Тимчик, 80), Степаненко (Калюжний, 64), Мудрик, Шапаренко (Криськів, 64), Судаков, Гуцуляк (Зубков, 22), Довбик (Яремчук, 80).

Запас: Бущан, Михайліченко, Сваток, Буяльський, Назаренко, Ванат.

Стадіон: «Тарчиньски Арена» (Вроцлав, Польща)Арбітр: Гільєрмо Куадра (Іспанія).