Курси НБУ $ 41.23 € 44.73
Юні волиняни перемогли на турнірі (Фото)

Вітаємо!

Діти стали найкращими серед 48 команд

У Вінниці відбувся масштабний представницький турнір «Utmost Cup», участь у якому взяли вихованці академії ФК «Волинь» вікової групи U-11.

Про це повідомили на сторінці ФК «Волинь», пише ВолиньUA.

«Юні волиняни, вихованці Романа Іваницького, на цій першості вибороли головний трофей, став найкращою командою серед 48 колективів.

На груповому етапі турніру волиняни обіграли столичну КДЮСШ «Переможець» (4:0), черкаський «ЛНЗ» (5:0) та дніпровський «АФК-Кривбас-2» (6:0). Такий результат вивів юних «хрестоносців» у плей-офф «Gold League» змагань.

Наступного дня футболісти «Волині» U-11 знову виграли усі матчі – у ФСК «Чернівці» (2:1), столичного «Динаміка» (5:0) та ДАФ із Дніпра (3:0). Уступивши в боротьбу за призи, лучини у чвертьфіналі здолали вінницьку КЗ ВО ДЮСШ «Нива» (4:0), а в півфіналі – дніпровський «АФК-Кривбас» (3:0)», - йдеться у повідомленні.