Курси НБУ $ 41.31 € 44.71
Караваєв рятує «Динамо» у матчі із «Шахтарем» і виводить свою команду у лідери

32-річний Олександр Караваєв забив один із найважливіших голів у нинішній першості.

Фото із сайту dynamo.kiev.ua.

Кияни грали понад 30 хвилин у більшості після того, як на «рівному місці» червону картку заробив «гірник» Дмитро Криськів

Перший тайм був за «Шахтарем», який більше тиснув, а кияни в основному – відбивались.

Проте забити «гірники» змогли лише на 48-ій хвилині, коли найрозторопнішим у штрафному киян після подачі кутового виявися Артем Бондаренко, який зумів заштовхати м’яч у ворота Георгія Бущана.

Але на 60-й хвилині «Динамо» здобуло чисельну перевагу. Дмитро Криськів ззаду влетів у підкаті в ноги Крістіану Біловару у центрі поля, за що рефері показав пряму червону картку гравцеві «Шахтаря».

Чисельна перевага принесла плоди наприкінці основного часу. Після довгої атаки Едуардо Герреро віддав на фланг Владиславу Дубінчаку, той навісив на дальню штангу, де Олександр Караваєв ударом у дотик зрівняв рахунок – 1:1!

Нічия, що для «Динамо» – рівнозначна перемозі. Адже, вирвавши нічию, підопічні Олександра Шовковського знову вийшли у лідери УПЛ, хоча в «Олександрії» тепер також 26 очок.

«Шахтар» – лише 4-ий, поступаючись «Поліссю» – і відстає від киян та олександрійців на 6 балів.

Українська Прем'єр-ліга. 11 тур. «Динамо» (Київ) – «Шахтар» (Донецьк) – 1:1 (0:1 – Артем Бондаренко, 48  хв.; 1:1 – Олександр Караваєв, 87).

Вилучення: Криськів, 60 (груба гра).

Стадіон: «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ). Арбітр: Микола Балакін (Київська область).

«Динамо»: Бущан – Тимчик (Караваєв, 84), Попов (Біловар, 17), Михавко, Дубінчак – Бражко, Андрієвський (Герреро, 65) – Брагару (Волошин, 46), Буяльський, Кабаєв – Ванат.

«Шахтар»: Різник – Конопля, Бондар, Матвієнко, Педро Енріке – Криськів, Судаков (Франьїч, 89) – Зубков (Педріньйо, 67), Бондаренко (Степаненко, 67), Егіналду (Марлон Гомес, 89) – Сікан (Траоре, 77).