Курси НБУ $ 41.88 € 43.51
У такій хаті і жити – можна, і водночас – подорожувати!

Така подорож у рази стає романтичнішою!

Фото – Василя ГОНАРА, village.com.ua.

У такій хаті і жити – можна, і водночас – подорожувати!

В Ужгороді надрукували 3D-будинок на колесах із перероблених пластикових пляшок

Для створення автокемпера використали 7400 пляшок, а щоби зробити пластик міцнішим, до нього додали скловолокно. Кемпер повністю автономний і самостійно забезпечує себе електроенергією.

Електрики може вистачити на чотири дні користування, а за потреби до будинку можна додатково підключити сонячну панель.

Реклама Google

Кемпер розрахований на двох дорослих і дитину. Усередині є повноцінна кухня, спальний блок, вода, газ, електроживлення й інвертор. Рівень заряду батареї, води й газу можна від­стежувати.

Щоби створити цей будинок, знадобилося пів року. Надрукувати кемпер компанії Lemki Robotix вдалося з третьої спроби: попередні прототипи в процесі виготовлення вдосконалювали й перероблювали. Тепер у компанії планують друкувати будинки композитними матеріалами – стаціонарне й мобільне житло. 

Будинок розрахований на двох дорослих і дитину.
Будинок розрахований на двох дорослих і дитину.

 До речі, як зазначає village.com.ua, перший в Україні будинок за допомогою 3D-принтера побудували в Ірпені. Цей дім передали для родини загиблого військового Ярослава Березова. Одна з кімнат будинку може слугувати укриттям, туди навіть не проходить мобільний зв’язок, а вікно в приміщення має унікальну систему монтажу, бронь-скло й унікальні кріплення.

Читайте також: Син Андрія Шевченка не вміє розмовляти українською.

Telegram Channel