Курси НБУ $ 41.88 € 43.51
Ковельські медики поставили на ноги важкопораненого на фронті бійця

Показники здоров'я воїна покращуються щодня – він уже може самостійно ходити.

Фото: Ковельське МТМО.

Ковельські медики поставили на ноги важкопораненого на фронті бійця

33-річний Богдан Клодчик – молодший сержант, військовослужбовець 100-ї ОМБр – усміхнений та життєрадісний попри все

Він отримав тяжке поранення під час мінометного обстрілу у травні 2023 року поблизу Лиману на Донеччині, – розповідають у Ковельському МТМО.

Тоді в нього діагностували відкриті осколкові вогнепальні переломи … кісток обох гомілок, вогнепальні осколкові поранення верхніх кінцівок та лівого передпліччя, проксимальний парез правої руки (параліч), закритий компресійний перелом хребта, відкриту черепно-мозкову травму із забоєм та крововиливом у головний мозок, вогнепальне проникаюче поранення лівого ока. 

Свою справу професійно і вдало зробили лікарі-нейрохірурги, хірурги і травматологи п’яти лікувальних закладів України.

До ковельських медиків Богдан потрапив, пересуваючись в інвалідному візку. Спочатку у травматологічне відділення, згодом – до фахівців стаціонарного реабілітаційного відділення центральної районної лікарні Ковельського МТМО. 

Завдяки ранній безперервній реабілітації (фізичній терапії та ерготерапії), професіоналізму і турботі мультидисциплінарної команди показники здоров’я воїна покращуються щодня. Та головне – завдяки зусиллям та бажанню самого Богдана повернутися до повноцінного життя! Допомагають йому у цьому і рідні: дружина, 2-річний син, мама та брат. 

До речі, Богдан Клодчик – пацієнт, який одним із перших випробував на собі та досяг позитивних результатів завдяки заняттям на роботах-тренажерах у реабілітаційному відділенні Ковельського МТМО: Lunа ЕMG та VZN R-HAND S1. Це високотехнологічне обладнання використовують для відновлення рухових функцій верхніх та нижніх кінцівок, покращення нервово-м’язової координації, діапазону рухів і м’язової сили. 

Стан здоров’я Богдана поступово покращується. Він може самостійно ходити. Відновила рухові функції і його права рука. 

Медики вірять, що зовсім скоро він зможе повернутися до улюблених занять спортом – футболу і настільного тенісу. 

Курс реабілітації ще триває. Коли є підтримка рідних, і поруч надійна команда професіоналів, шлях до повного одужання долати значно легше. 

Леся КВІТКА.

Читайте також: «У білорусі засудили на 20 років чоловіків зі Старої Вижівки».

Реклама Google

Telegram Channel