Курси НБУ $ 41.29 € 44.97
На Волині, хто з крутих давав гроші на церкву, – зобразили на фресках головного храму ПЦУ

Після вкрай негативної реакції лучан зображення Ігоря Палиці у соборі якимсь дивом зникло. 

Фото Ігоря НОВОСАДА.

На Волині, хто з крутих давав гроші на церкву, – зобразили на фресках головного храму ПЦУ

Бо «бабло» в митрополита Михаїла «побєждає» зло. А скромності скоробагатькам – не позичати. Які там зображення воїнів-Героїв?!!

У Луцьку у верхньому храмі Кафедрального собору святої Трійці нанесли зображення відомих волинських бізнесменів.

Фото із сайту misto.media.
Впізнали? Фото із сайту misto.media.

 На фресках можна легко впізнати бізнесменів-будівельників Віктора Чорнуху і Леонтія Іванішина та інших, власника агропідприємства Євгена Дудку, а також портрет олігарха Ігоря Палиці, який плював на думку своїх виборців у Луцьку і вже понад рік не ходить на засідання Верховної Ради.

Фото Ігоря НОВОСАДА.
А це – герой нашого часу – головна людина Волині. Фото Ігоря НОВОСАДА.

 Але митрополиту Михаїлу головне, щоб Ігор Петрович Палиці давав гроші, а «грішок» щодо невідвідування парламенту він пробачить на «сповіді». Ще й потім поможе з агітацією, коли малозабезпеченим лучанам роздаватимуть «політичну гречку».

Читайте також: «Їй вже 12 років»: митрополит Михаїл про свою норкову шубу.

У коментарі виданню misto.media іконописець собору, диякон Юрій Гетьманчук заявив, що список меценатів для зображення як рекомендацію надавав керівник Волинської єпархії ПЦУ, митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Загалом у списку були 12 людей.

«Місце вибране таке, щоб воно не стосувалося ікон, не йшло в композицію до сюжетів із християнства. Верхня сфера (оздоблення стін) йде відносно Христа і Бога, а нижні ряди – кіоти святих, які удостоєні, то ці портрети ми якраз в тому місці зображуємо. Тут вони найменше проглядаються з храму, хто знає, де є те місце, той побачить. На стінах собору зображають ктиторів (людей, за кошти яких збудовано або заново убрано (іконами, фресками) православний храм чи монастир), це давня традиція», – додав іконописець.

Воїни ЗСУ, звісно, грошей на таку честь не мають...

Утім, після вкрай негативної реакції лучан, зображення Ігоря Палиці зникло. 

Фото із сайту misto.media.
Євген Дудка вимагає забрати своє зображення. Фото із сайту misto.media.

 Відреагував і засновник групи компаній ТМ «ВІЛІЯ» Євген Дудка, який на своїй сторінці у фейсбуці написав, що це зображення стало для нього несподіванкою, гроші за це він не платив і вимагає забрати свій портрет із храму.

Фотоскрін з фейсбук-сторінки Євгена ДУДКИ.
Фотоскрін з фейсбук-сторінки Євгена ДУДКИ.

 Читайте також: Парафіяни з Волині захищають священника: «Вони хочуть осквернити митрополита Михаїла, але їм це не вдасться».

Реклама Google

Telegram Channel