Курси НБУ $ 41.84 € 43.51
У Луцьку на найбільшій станції водопідготовки встановлюють сучасні технології очистки води

Це суттєво покращить якість води, що виходить із насосних станцій.

Фото: Фейсбук.

У Луцьку на найбільшій станції водопідготовки встановлюють сучасні технології очистки води

Виконавчий комітет Луцької міської ради на засіданні 6 листопада погодив проєкт Програми «Вода для здорового майбутнього» на 2025–2030 роки

ЇЇ мета – зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище, покращення якості питної води для жителів громади.

Про це розповіли у Луцькій міській раді. 

Презентуючи програму, директор департаменту економічної політики Борис Смаль зазначив, що проєкт передбачає реалізацію таких заходів: 

1. Забезпечення питною водою закладів освіти Луцької міської територіальної громади (встановлення питних фонтанчиків).

2. Встановлення в багатоквартирних будинках (на вводі) локальної модульної системи доочистки та підготовки води, яка забезпечує її пом’якшення, видалення механічних забрудників тощо.

3. Встановлення системи очищення стічних вод (локальних очисних споруд) на основі технології BioDisc в окремих навчальних закладах громади, які знаходяться на території сільських населених пунктів та проведення модернізації очисних споруд шляхом встановлення сучасних систем очищення стічних вод (локальних очисних споруд) на території Княгининівського старостинського округу.

Під час обговорення проєкту Програми «Вода для здорового майбутнього» на 2025–2030 роки директор КП «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк прокоментував питання стану питної води у Луцькій громаді та розповів про роботи, що ведуться для покращення її якості.

«Зараз ми реалізовуємо надвеликий проєкт, який впроваджується вперше за 30 років. На найбільшій станції водопідготовки – Дубнівському водозаборі – встановлюються дві сучасні технології очистки води. Це так звані напірні фільтри, що побудовані на технологіях американської компанії Culligan і польської компанії КREVOX. Таким чином ми суттєво покращимо якість води, що виходить із наших насосних станцій. Заберемо з неї залізо, марганець, удосконалимо систему дезінфекції та знезараження. Хоча і на сьогодні вода в Луцьку є придатною для пиття», - поінформував Віктор Гуменюк.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: В одного із розповсюджувачів міста Луцька виявили небезпечні подовжувачі.

Реклама Google

Telegram Channel