Курси НБУ $ 41.32 € 42.99
Що потрібно знати про приватні пансіонати для літніх людей?

Фото: dom-prestarelih.com.

Що потрібно знати про приватні пансіонати для літніх людей?

З кожним роком популярність та попит на приватні будинки для літніх людей тільки росте. Причин у цього багато, наприклад, великий демографічний розрив, який, за даними спеціалістів, лише буде збільшуватися у наступні роки, коли кількість пенсіонерів стане значно більшою. На фоні такої ситуації обізнаність населення також росте — люди більше не асоціюють приватні пансіонати з державними установами, розуміючи, що перші дають зовсім інший рівень сервісу. Такий вибір цілком зрозумілий та виправданий, адже домашнє утримання часто не є довготривалим варіантом. Побутові справи, робота та інші члени родини не дадуть нормально організувати догляд.

Але якщо ви вже вирішили, що хочете заселити родича до приватного будинку для літніх людей, то треба знати деякі речі. Наша редакція вирішила створити цей гайд того, що треба враховувати при підборі геріатричного центру на прикладі пансіонату «Гармонія» — https://dom-prestarelih.com/. Це сучасний заклад, що відповідає європейським стандартам якості. Він надає паліативні послуги, а також має хоспіс та реабілітацію важких пацієнтів після хвороб, операцій, переломів.

Не тільки першокласні умови: що треба враховувати при виборі геріатричного центру?

Коли родина шукає для свого родича будинок для літніх людей, вона в першу чергу дивиться на умови (кімнати, територія, меню) та тарифи. Вартість проживання розраховується індивідуально, враховуючи кількість людей у кімнаті, особливі умови, стан здоров’я. Більш детально про ціни можна прочитати на сайті https://dom-prestarelih.com/price/. Але насправді, хоч всі пункти, про які говориться вище, актуальні, але є ще деякі моменти, які треба враховувати:

  1. Плинність та досвід кадрів. Це правда, що у приватних пансіонатах зазвичай більше доглядальниць та медсестер, які цілодобово наглядають за кожним пацієнтом. Але більш важливо те, що кадри у нормальному закладі змінюються дуже рідко, що говорить про лояльність та професіоналізм. Досвідчені спеціалісти не просто знають свою роботу, вони ще й піклуються про пенсіонерів, створюють домашню атмосферу та надають психологічну підтримку.
  2. Медична складова. Мало просто оцінювати умови проживання, завжди треба дивитися на все, що стосується медичного обладнання та порядків, адже навіть здорові пенсіонери потребують пильного нагляду та моніторингу. Наприклад, у пансіонаті «Гармонія» проводиться щоденний огляд лікарем, контроль прийому ліків, можливість виклику вузьких спеціалістів та забору аналізів.
  3. Додаткові послуги для важких справ. Багатьом клієнтам потрібен хоспіс, де с повагою та максимальною увагою забезпечать безболісні, комфортні умови для життя. І у будинку «Гармонія» відповідально та комплексно підходять до цього питання. Це стосується й реабілітації, де можливо за короткі терміни поставити на ноги людей після інсультів, інфарктів, важких переломів.
  4. Психологічна підтримка та соціальна адаптація. Важливо, щоб при відповідному запиті з пенсіонерами працював психолог, а персонал розумів всю специфіку праці з людьми похилого віку. У центрі «Гармонія» також велику увагу приділяють організації дозвілля та хобі, щоб пенсіонери не нудьгували, а могли кожного дня гуляти, спілкуватися у колі людей того ж віку, відвідувати тематичні концерти та свята.

Якщо ви тільки обираєте пансіонат для людей похилого віку, то обов’язково робіть запит на екскурсію, щоб на власні очі побачити не лише умови проживання, але й те, як персонал поводиться з пенсіонерами, який настрій у літніх людей у цілому.

 

Як живуть у геріатричному центрі?

Окрім того, що приватні будинки для літніх людей підходять комплексно до питань фізичного та ментального здоров’я, вони ще й піклуються про комфортне проживання. Наприклад, у пансіонаті с такі умови:

  • заселення у номери від 1 до 4 людей;
  • у кімнатах окремі сан. вузли, німецькі функціональні ліжка та все необхідне для комфортного життя;
  • інтернет, телебачення та кондиціонер у кожному номері;
  • 4 або 5 разове харчування з урахуванням медичної дієти;
  • велика територія для прогулянок.

У центрі «Гармонія» реалізовано санаторний тип проживання, коли пенсіонерам не треба турбуватися про побутові питання, прибирання або прання.

Реклама Google

Telegram Channel