У Луцьку відкрили фотовиставку з історіями людей-переселенців
«(Не) помітні історії» – фотовиставку з такою назвою сьогодні відкрили у приміщенні кар’єрного хабу «Вона» на вулиці Шота Руставелі, 9 у Луцьку
Дев'ять картин про історію людей, що потерпають від війни, можна буде побачити впродовж 11-15 листопада.
Про це розповіли у Луцькій міській раді.
Кожна фотографія розповідає про те, що відчували люди, залишаючи свої домівки, та як важко переноситься війна. Світлини свідчать, що війну потрібно зупинити та наголошують, що Україна та її жителі найбільше чекають перемоги.
Під час презентації фотовиставки відбулась моновистава «Сповідь» від пані Вікторії, яка у 2022-му році переїхала разом з родиною до Луцька з Бучі та прожили тут півроку.
Заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, яка була присутня на презентації, подякувала пані Вікторії за віру та правду, яку жінка несе у своїй виставі: «У нашому місті, де знайшло прихисток багато тих людей, які були змушені залишити свої домівки, напевно не всі чують та знають, що насправді несе війна. Луцьк - гостинний. Він підтримує та допомагає усім, хто потребує допомоги. Хочеться побажати усім, щоб незабаром ми спілкувались вільно та по-новому. У вашій і нашій Бучі. Хочеться, щоб люди, які живуть в містах, які, на жаль, сьогодні переживають не найкращі часи, вірили, що ми їх відбудуємо, а вони заживуть щасливо. А допоможуть нам у цьому віра та надія, які живуть у наших серцях».
За словами начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліни Галан, фотовиставку «(Не) помітні історії» презентують у межах проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» Фонду Народонаселення ООН в Україні. Вона подорожуватиме містами України впродовж цього та наступного місяців.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У місті на Волині хочуть знести радянський пам'ятник.