Курси НБУ $ 41.83 € 43.91
У Шацькій громаді оголосили війну самовільному вивозу сміття

«Є вже цікаві фото порушників, ведемо з ними профілактичні бесіди і… поки нікого не караємо».

Фото з фейсбук-сторінки Шацької селищної ради.

У Шацькій громаді оголосили війну самовільному вивозу сміття

Місцевих жителів попередили про відповідні штрафи

 

 Постійні наші читачі, без сумніву, не пропустили серію репортажів із екологічних толок, які у співпраці із Шацьким національним природним парком, Шацьким лісовим фаховим коледжем імені В. В. Сулька, жителями громади, провели й працівники

«Волині», очищаючи від сміття територію навколо озер Світязь, Велике Чорне, Пісочне і Пулемецьке.

І хоч для мешканців довколишніх сіл і селища Шацьк Ковельського району боротьба за чистоту навколишнього ландшафту є пріоритетом, проте ця новина засвідчила, що не все так просто у плані збереження довкілля.

Виконком Шацької селищної ради своїм рішенням від 11 жовтня нинішнього року заборонив вивіз сміття на полігон побутових відходів власним транспортом. 

«Везли на полігон все, особливо важко було дати ради будівельним відходам. Й сам полігон вже був переповнений».  

Для цього запропонували мешканцям укладати договори  з КП «Добробут» за адресою: селище Шацьк, вул. Шевченка, 20 (тел.: 067 981 19 96).

У коментарі виконувач обов’язків Шацького селищного голови Богдан Тимощук пояснив:

– Рішення про такий порядок було ухвалене ще кілька років тому, але шаччани не поспішали його виконувати. Везли на полігон усе, особливо важко було дати ради будівельним відходам. Й сам полігон вже був переповнений. Тому ми запропонували цивілізований європейський метод: усім скористатися послугами КП «Добробут», укласти з ним угоди на вивезення сміття раз чи два на тиждень. Більше того, на полігоні встановили  камери відеоспостереження.

Є вже цікаві фото порушників, ведемо з ними профілактичні бесіди, закликаємо все зробити в рамках закону і… поки нікого не караємо. Справи з кожним днем покращуються, люди телефонують, підписують договори. Думаю, до нового року все спрацює, і вивезення сміття у селищі набуде  цивілізованого характеру.

Турбота про екологію – це турбота про якість життя нашого і майбутніх поколінь.

* – Ця публікація підготовлена у співпраці з Українською Асоціацією Медіа Бізнесу та за підтримки ЮНЕСКО, за фінансування народу Японії. Автори несуть відповідальність за вибір і виклад фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені думки, які не обов’язково належать ЮНЕСКО та жодним чином не зобов’язують Організацію.

Алла ЛІСОВА.

Читайте також: Журналісти «Волині» допомагали прибирати озеро, цілющу воду з якого за Польщі доставляли панянкам у Варшаву.

Реклама Google

Telegram Channel