Курси НБУ $ 41.86 € 43.52
Відгадайте, що на Волині заховали журналісти

Приєднуйтесь до нашого конкурсу – не пошкодуєте!

Фото із сайту volyn.com.ua.

Відгадайте, що на Волині заховали журналісти

Голова – як казан, а розуму – ні ложки

Коли натискую у пошуку цю приказку, то світова «павутина» одразу видає фрагмент із пригодницького роману «Загадка старого клоуна» улюбленого всіма з дитинства Всеволода Нестайка, автора знаменитих «Тореадорів  з Васюківки»:  «Ти, Стьопко, як пень, – усміхнувся дід Грицько. – Голова – як казан, а розуму – ні ложки».

Уявляєте, як же приємно було мені, Грицьку Григоровичу, читати мудру думку свого старшого тезки. Хоча цього разу ота приказка: «Голова – як казан, а розуму – ні ложки» – вас не стосується. Бо під час розгадування нинішнього завдання у переважної більшості з вас  «голова була на місці», не «соломою набита», не «капустяна», а – «золота», яка «варить»… 

«Гранатобуз із секретом – 7» (Осінь-2024)

Сьогодні ми заховали предмет, який точно є у вас вдома. Асоціативний ряд, який виведе на нього: «особливий капелюх», «барабан», «суперечка «у» і «ю»», «всесвітньо відомий зображувач соняхів», «популярна страва», «…сотня», «жіночий і чоловічий рід»…

Що знаходиться у гранатобузі?

Ті, хто відгадав відповідь на це запитання, розуміють, що згадав «казан» я не просто так, а тому, що він – «словесний брат» таких предметів, що є у вас вдома на кухні: «залізняка», «котла», «мідня», «лембика» (чавунного горщика), «баняка» і … «каструлі».

Про те, хто з наших читачів усе ж вказав правильне слово-відповідь «каструля» («баняк» і їхні родичі для готування «смакоти»), ви дізнаєтеся уже із фейсбук-сторінки Грицька Гарбуза (за цим QR-кодом ви можете зайти на неї з будь-якої частини світу), а також – на сайті volyn.com.ua.

Нам же час оголошувати нове завдання, з яким ви, якщо будете дуже уважні, переконаний – впораєтеся.

«Гранатобуз із секретом – 9» (Осінь-2024)

Сьогодні ми заховали популярну рослину, яка часто у різному вигляді є у вас на столі. Бо – корисна і смачна. А вивести на неї вам допоможуть «сусіди», точніше – «помилки через сусідів». 

Тож уважно почитайте слова, знайдіть у них «помилки» (в кожному – по одній неточності) і посортуйте їх так, щоб утворилася назва всім відомої вам рослини, оспіваної як у народних, так і сучасних піснях: «шоу», «яблуні», «палав», «дог», «ріки».

Що знаходиться у гранатобузі?

Слово-відповідь треба надіслати до 29 листопада (включно) тільки у вигляді повідомлення на телеграм-номер Грицька Гарбуза: 066 133 86 88, обов’язково вказати після слова-відповіді у дужках ще й своє ім’я, прізвище і регіон, який представляєте (наприклад: «Рекорд» (Ярослава Магучіх, Січеславщина).

Приємних вам пошуків без повітряних тривог!

І не забудьте проголосувати за нас на «газетярських виборах» – оформити передплату, щоб отримувати «Цікаву... на вихідні» чи «Волинь» у 2025 році. А ще краще – одразу два наші тижневики. Плюс – місячник «Так ніхто не кохав», де увесь номер – із «вірусом» любові. Ми маємо чим вас здивувати й зацікавити!

Грицько ГАРБУЗ.

Читайте також: Музичний гурт «Антитіла» виграв суд у підприємця з Волині.

Telegram Channel