Не для того «мама квіточок ростила», щоб вони жили на одну депутатську зарплату
Банкова вирішила боротися з антикорупціонерами: постріл у ногу, як він є
Що гірше для держави під час війни: «розхитувати човен», висвітлюючи шалені розкрадання, що шкодять національній безпеці, чи відверто й безсоромно красти? Відповідь – очевидна. Та – не для Банкової?..
На Банковій стурбовані масштабними корупційними скандалами. Що б там не говорили, вони – не повні ідіоти – і чудово розуміють, що саме «драйвить» падіння рейтингів Володимира Зеленського.
В першу чергу, звичайно, війна. А ось у другу чергу – людей дуже курвить, що під час війни «крєпкі хазяйствєнніки» з коаліції СН/ОПЗЖ продовжують «мутити» свої «шкурняки». І чим гірше на фронті, тим більше крадуть, бо ж, може, востаннє. І коли чергового «слугу» ловлять на хабарях, крадіжках в армії, «мутках» зі МСЕК чи ТЦК, весь бруд прилипає персонально до Володимира Зеленського. Бо всі розуміють, що Володимир Олександрович побудував абсолютну владу і, відповідно, наділяють його абсолютною відповідальністю. Що – логічно.
Занепокоєння Банкової корупцією трансформувалося в план. Ні, ви тільки не подумайте, що це – план боротьби з корупцією. Не для того «мама квіточок ростила», щоб вони жили на одну депутатську зарплату. План Банкової передбачає боротьбу не з корупцією, а з.. антикорупціонерами.
Логіка – проста: позитивні блогери валять антикорупціонерів, вплив антикорупціонерів зменшується, скандали про нові епізоди корупції стають меншими, бо ви пишете про корупцію, а самі такі погані, ходите по посольствах, отримуєте гранти, «ай-я-яй»!!! Тим часом красти стає легше, поважні люди задоволені, на виборах поможуть. Профіт. Пропоную своїм друзям, які несвідомо включилися в кампанію Банкової зі цькування антикорупціонерів, задуматися, на чиїй вони стороні.
Для цього є тестові питання:
- Як цькування антикорупціонерів допомагає перемогти у війні?
- Легше чи тяжче буде баригам красти наші гроші, якщо антикорупціонерів дискредитувати і зробити менш впливовими?
- Якщо у вас є обґрунтовані питання до конкретних антикорупціонерів, чи не краще поставити ці питання конкретним людям, замість висміювання і цькування всього руху боротьби з корупцією?
- Виглядає так, що боротьба з антикорупціонерами – це потужний постріл собі в ногу. Можна по-різному ставитися до персоналій. Можна бути впевненим, що вони отримують замовлення від одних корупціонерів мочити інших. Можна думати, що вони на цьому заробляють, тому вони – погані, бо справжній антикорупціонер має бути бідним, як бомж, і збирати пляшки, щоб прогодувати сім’ю. Можна особисто не любити Шабуніна чи ще когось.
Але в сухому залишку викривачі корупції працюють на суспільство. А корупціонери – тільки на свою кишеню. Це не так, щоб якась велика мудрість. Це – елементарна логіка. Не треба бути надто мудрим, щоб осягнути, хто в цьому протистоянні наші друзі, а хто – вороги.
Красти – погано. Красти у таку страшну війну – погано вдвічі. Красти, коли на кону виживання нації – огидно і ганебно. Це – злочин проти свого народу і наступних поколінь. Будьте на світлій стороні.
Сергій МАРЧЕНКО, блогер, експерт ринку праці, засновник рекрутингової агенції «Борщ».
Читайте також: Невже навчать любити Україну ті вчителі Волині, хто молиться московському попу?