Курси НБУ $ 41.69 € 43.80
Вікторина з Волині: «Кидаю все, їду в село збирати…»

Приєднуйтесь до нашого конкурсу – не пошкодуєте!

Фото із сайту volyn.com.ua.

Вікторина з Волині: «Кидаю все, їду в село збирати…»

А далі, переконаний, що більшість із вас продовжить далі після захованого нами слова «…» осінню співанку: «…щоб ближче стати до землі. Там ройом спогади живуть, там молоко парним ще п’ють,  там сонце зустрічають, дні клопіткі минають там…»

Проте, за умовами конкурсу, ми спочатку не оголошуємо відповідь, а повторюємо ще раз запитання, щоб до нас змогли приєднатися нові учасники. А «старі наші» – «бувалі в бувальцях», перечитуючи його ще раз, дізнаються, де ж таки повернули на манівці. 

«Гранатобуз із секретом – 9» (Осінь-2024)

«Сьогодні ми заховали популярну рослину, яка часто у різному вигляді є у вас на столі. Бо – корисна і смачна. А вивести на неї вам допоможуть «сусіди», точніше – «помилки через сусідів». 

Тож уважно почитайте слова, знайдіть у них «помилки» (в кожному – по одній неточності) і посортуйте їх так, щоб утворилася назва всім відомої вам рослини, оспіваної як у народних, так і сучасних піснях: «шоу», «яблуні», «палав», «дог», «ріки».

Що знаходиться у гранатобузі?

Одразу роз’яснюємо, як треба було виправити «помилки», щоб утворилося слово – «БУРЯК»: Бог («дог») – б, ПалаУ («палав») – у, Ріки («піки») – р, ЯблунЯ («яблуні») – я, ШоК («шоу») – к. Як бачите, нічого складного в завданні не було. Салатами із червоних буряків смакуєте ви за столом, а з цукрових роблять цукор, або ними хрумають наші корови і коні.

Хто з наших читачів вказав правильне слово-відповідь – «буряк» – ви дізнаєтеся уже із фейсбук-сторінки Грицька Гарбуза (за цим QR-кодом ви можете зайти на неї з будь-якої частини світу), а також – на сайті volyn.com.ua.

 

 А нам час знову спробувати обвести вас навколо пальця або пошити в дурні. Так говоримо, хоча насправді, друзі, тримаємо за вас кулаки, щоб ви все ж розгадали наше наступне завдання. Воно – дуже й дуже легке.

«Гранатобуз із секретом – 11» (Осінь-2024)

«Сьогодні ми заховали предмет із однієї цікавої колекції (в однині). Коли Грицько Гарбуз почув про те «зібрання», то одразу усміхнувся. Бо це слово повернуло його в прекрасні часи. І, з погляду нинішніх років, – безтурботні. Хоча тоді воно асоціювалося у нас із вирішенням проблеми. Складається слово із 9 звуків.

Асоціативний ряд із ним: «гімнастика для ока», «Ніна Іванівна», «віяло», «коліно Світлани», «долоня Ігоря», «гумка Саші», «мірка» Сергія», «гармонь Юрія Миколайовича», «фартух Іринки», «Михайло Степанович», «літачок Петрика», «рукав Андрія»...

Що знаходиться у гранатобузі?».

Слово-відповідь треба надіслати до 12 грудня (включно) тільки у вигляді повідомлення на телеграм-номер Грицька Гарбуза: 066 133 86 88, обов’язково вказати після слова-відповіді у дужках ще й своє ім’я, прізвище і регіон, який представляєте (наприклад: «Рекорд» (Ярослава Магучіх, Січеславщина).

Приємних вам пошуків без повітряних тривог!

Реклама Google

І не забудьте проголосувати за нас на «газетярських виборах» – передплаті, щоб отримувати «Цікаву на вихідні» чи «Волинь» у 2025 році. А ще краще – одразу два наші тижневики. Плюс – місячник «Так ніхто не кохав», де увесь номер – із вірусом любові. Ми маємо чим цікавим вас здивувати!

Грицько ГАРБУЗ.

Читайте також: Уже і сповідь без… священника.

Telegram Channel