Курси НБУ $ 42.03 € 43.87
«Холостяк»-ветеран Сашко Будько розпочинає власну справу

На фронті Олександр втратив обидві ноги.

Фото із сайту fakty.ua.

«Холостяк»-ветеран Сашко Будько розпочинає власну справу

Йому вдалося виграти чималий грант – аж 1,5 мільйона гривень!

У Києві підбили підсумки грантового конкурсу «Варто 11.0» щодо фінансування ветеранського бізнесу, переможцями якого стали 79 учасників війни. Серед них – і герой шоу «Холостяк», рівнянин Олександр Будько (позивний «Терен»), який втратив 
на війні обидві ноги і тепер ходить на протезах

Раніше я, можливо, cоромився своїх ніг, зараз навпаки – чгорджуся.

Як розповіла «ФАКТАМ» одна зі співробітниць Українського ветеранського фонду, для неї стало повною несподіванкою, що серед переможців конкурсу виявився і… «Холостяк».

Олександр Будько втратив на війні обидві ноги і тепер ходить на протезах. Йому – 28 років, він був призером «Ігор нескорених», а на всю країну став відомим, завдяки участі в шоу «Холостяк».

«Хочеться вийти на рівень підприємця, який здатний забезпечити свій бізнес, стати гідним гравцем на ринку».
«Хочеться вийти на рівень підприємця, який здатний забезпечити свій бізнес, стати гідним гравцем на ринку».

 Олександр Будько поділився своєю бізнес-ідеєю: він хоче створити у великому приміщенні ветеранський простір із баром та сценою.

– Хочу, щоб цей простір став місцем, де зустрічаються ветерани та цивільні, щоб вони могли знаходити спільну мову – адже треба руйнувати бар’єри між цивільним населенням та учасниками війни, – каже Олександр. – Буду прагнути, щоб цей простір став культурною Меккою в Києві. Хочу, щоб люди знаходили собі нових друзів, розраду, мали можливість цікаво провести час.

– Хочу, щоб цей простір став місцем, де зустрічаються ветерани та цивільні, щоб вони могли знаходити спільну мову – адже треба руйнувати бар’єри між цивільним населенням та учасниками війни.

Підібрати, за словами Будька, відповідне приміщення було непросто. Адже воно має бути безбар’єрним, тобто – зал на першому поверсі. Проєкт має бути прибутковим, а не чисто волонтерським.

– Не будемо забувати, що, серед іншого, необхідно платити зарплату колективу, – пояснює ветеран. – Десять відсотків від 
чистого доходу планую спрямовувати на благодійність. Проєкт має бути конкурентоспроможним – і в плані популярності у відвідувачів, і за заробітною платою, щоб співробітники були зацікавлені працювати в мене. Тож мета заробляти – однозначно є. Хочеться вийти на рівень підприємця, який здатний забезпечити свій бізнес, стати гідним гравцем на ринку. Також із часом хочу масштабувати свій проєкт в інших містах України.

– По-перше, гроші зароблятиме бар, – продовжує Олександр. – Хочу наголосити, що там будуть тільки безалкогольні напої: чаї, кава тощо. Плюс – десерти. По-друге, планую отримувати прибуток і від здачі в оренду приміщення – оснастимо його необхідною аудіоапаратурою для проведення різноманітних заходів.

Воїн уже підібрав назву для закладу – «Перший ряд». Сума виграного ним гранту, до речі, становить півтора мільйона гривень.

Ігор ОСИПЧУК, fakty.ua.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel