Курси НБУ $ 42.13 € 43.37
Виклик собі: гірські маршрути в Карпатах, які чекають туристів

Фото: hotel-podgore.com.ua.

Виклик собі: гірські маршрути в Карпатах, які чекають туристів

Карпати — мальовничий край нашої країни, що пропонує безліч варіантів відпочинку та розваг. Один з них — це прогулянка в гори, щоб пізнати їх велич, помилуватися неперевершеними краєвидами та випробувати себе на міцність. Сьогодні розповідаємо, які маршрути доступні туристам та чого від них чекати.

Відпочинок серед гір: одна локація та безліч можливостей

Обирайте готелі в Карпатах з видом на гори, щоб прокидатися та засинати з прекрасним краєвидом за вікном. І цього вже буде достатньо для ментального та фізичного відпочинку. Забронюйте комфортабельний номер або котедж в комплексі «Підгір'я». Тут є все необхідне для відпочинку: ресторан та піцерія, дитяча кімната, власний СПА-комплекс, басейни, оренда обладнання, організація туристичних маршрутів. Готель розташований в самому серці Карпат — в селі Поляниця та на відстані всього 8 км від найбільшого гірськолижного курорту України.

Якщо ви не фанат походів в гори, то тут можна просто гуляти та милуватися природою — смерековими лісами, зеленими гірськими схилами, озерами та водоспадами. А для тих, хто хоче мати за плечима хоча б одну підкорену вершину є різні варіанти за тривалістю та рівнем складності.

Гори, які чекають туристів

Варто розпочати з найвищої гори України — Говерли. Її висота 2061 м над рівнем моря. Це популярний маршрут серед туристів, який не потребує особливої підготовки, лише трошки терпіння. Воно буде винагороджене краєвидами, що відкриваються з вершини на Чорногірський хребет. Є декілька маршрутів для сходження різної тривалості та складності. Якщо ви зібралися сюди вперше, краще скористатися послугами досвідченого гіда.

AD_4nXcgjByvIWJyYFn9HaJD8ox8Xp6lkQm6kdBwur5jVWMyagNJ6h0Qnw9qlcl8NzpQJR0mHuGpwwNkqXBuFA82zE3Hfm5gHNOvz1ynJMKOYI9SXcivaYq1pPTznQa65zDfvd2WJywI3A?key=M5UAoBtVRWCnGPkj9Ky2s5KO

Гора Петрос — ще одна вершина Чорногірського хребта, яка височіє на 2020 м над рівнем моря. Підйом на неї складніший, ніж на Говерлу, не такий популярний серед туристів та менш завантажений. Але панорами, що відкриваються по дорозі та з вершини Петроса, того варті.

Піп Іван Чорногірський має висоту 2028 м над рівнем моря. Майже на самій вершині розташована стара обсерваторія «Білий слон». Вона була споруджена ще в 1938 році для наукових досліджень, тут навіть було підведене тепло та водопостачання. Науковці мали змогу жити на території обсерваторії. Сходження на Піп Іван потребує фізичної витривалості й досвіду походів в гори, бо має різкі перепади висот.

Гора Хом’як має висоту 1542 м та в теплу пору року піддається навіть дітям. Це сходження, що варто зробити всією родиною. Знаходиться гора над селом Татарів та часто використовується, як маршрут вихідного дня. Під вершиною є полонина, де можна поставити намет. Схили гори вкриті густими лісами, величезними кам'яними валунами, а з найвищої точки відкривається панорама на Синяк та Довбушанку, а за ясної погоди й на Чорногірський масив.

Гора Синяк висотою 1665 м приваблює туристів крутими кам'янистими схилами, гірськими озерами. Вона вимагає хорошої фізичної підготовки, досвіду сходжень. Обов'язково слід врахувати погодні умови та мати додаткове обладнання.

Реклама Google

Telegram Channel