Курси НБУ $ 41.73 € 43.32
Чому постійно  хочеться спати

Додатковий сон іноді необхідний для відновлення, але якщо він не покращує самопочуття, слід проконсультуватися з лікарем.

Фото із сайту zdorovya.24tv.ua.

Чому постійно хочеться спати

Тривала сонливість може бути пов’язана зі стресом, втомою, хронічними захворюваннями або впливом медикаментів, таких як антидепресанти

При цьому занадто довгий сон може призвести до серцево-судинних захворювань, зайвої ваги, цукрового діабету, проблем з концентрацією, депресії та головного болю.

Фактори, що сприяють підвищеній сонливості:

1. Психологічні: стрес, депресія, тривога.

2. Фізичні: залізодефіцитна анемія (недостатність заліза в організмі), знижена функція щитоподібної залози, синдром обструктивного апное (тимчасова зупинка дихання на 10 секунд і більше. – Ред.)  сну, побічні ефекти ліків і деяких добавок до їжі.

3. Спосіб життя: надмірне вживання алкоголю та кофеїну, робота в нічні зміни.

Реклама Google

Іноді організму потрібен додатковий час для відновлення: наприклад, можна виділити час для денного сну, якщо робочий графік особливо напружений або ви сильно втомилися, інформує zdorovya.24tv.ua.

Однак, якщо такі додаткові години сну не сприяють поліпшенню самопочуття, варто проконсультуватися з терапевтом. Спеціаліст допоможе з’ясувати причини сонливості і призначить лікування. Якщо проблема полягає в якості сну, він направить до сомнолога.

Олександр БЕВЗА.

Читайте також: Соломійка народилася з «бомбою»  в голові, що могла будь-якої миті її вбити!

Telegram Channel