Луцьк та США підписали Меморандум про співпрацю
Луцький міський голова Ігор Поліщук, у рамках робочої поїздки до міста Вашингтон (Сполучені Штати Америки), разом із мером міста Кент (штат Вашингтон, США) Даною Ральф підписали Меморандум про співпрацю
Урочисте підписання відбулося у Посольстві України в США за участі Надзвичайного і Повноважного Посла України в США Оксани Маркарової, Почесного Консула України в місті Сієтл Валерія Голобородька.
Про це повідомляє Луцька міська рада.
Меморандум передбачає співробітництво між містами Луцьк і Кент у галузях освіти, культури, економічного розвитку, комунального господарства, технологій.
Жителі Кента непохитно підтримували Україну від початку повномасштабного вторгнення. Місто має одну з найбільших українських громад у штаті Вашингтон – за останньою оцінкою – близько 9 тисяч осіб із загальної кількості населення 140 тисяч.
Міський голова Ігор Поліщук переконаний, що спільне бажання розвивати дружні відносини принесе користь громадам міст Луцьк та Кент і разом вдасться реалізувати чимало корисних ініціатив й цікавих проєктів.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волинській митниці службовий собака винюхав наркотики у водія.