![Луцьк - одне з перших міст, де відкрили ветеранський простір і уже надають допомогу ветеранам](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/n/yt/th6jnq-uhchwklbekyankd27adiqu3k4uvvvytn.jpg)
Зараз ветерани найбільше звертаються з юридичними питаннями та консультаціями, за отриманням довідок та документів, а також щодо працевлаштування.
Луцьк - одне з перших міст, де відкрили ветеранський простір і уже надають допомогу ветеранам
Луцький міський голова Ігор Поліщук разом з начальником Волинської обласної військової адміністрації Іваном Рудницьким відвідали ветеранський простір «Твій шлях додому» комунальної установи «ХАБ Ветеран»
Директор ХАБу, ветеран Тарас Сасовський провів екскурсію та розповів про діяльність закладу. За його словами, зараз ветерани найбільше звертаються з юридичними питаннями та консультаціями, за отриманням довідок та документів, а також щодо працевлаштування.
Про це розповіли у Луцькій міській раді.
Іван Рудницький відзначив, що Луцьк - одне з перших міст, де відкрили ветеранський простір і де вже в практичній площині надають допомогу нашим Героям-ветеранам.
«Мені було дуже цікаво побачити, як цей заклад функціонує. Я дуже задоволений і роботою міської влади, і працівників ветеранського хабу. Тут працюють наші ветерани, наші Герої, які, не шкодуючи свого здоров’я, захищали країну. Вони дійсно будуть відверто допомагати своїм побратимам у вирішенні тих чи інших проблемних питань, - наголосив він. - Тут дуже гарне приміщення. Я приємно вражений, що працює психолог, який спілкується з ветеранами та членами їх сімей. Тому тільки можу подякувати як міській владі, так і всім працівникам ветеранського хабу за цю позицію, за це ставлення до наших ветеранів».
За словами начальника ОВА, необхідно за прикладом Луцька в громадах створювати аналогічні комунальні підприємства чи надавати приміщення для фахівців з ветеранської політики, щоб разом вирішувати ті проблемні питання, які є в наших ветеранів.
«На сьогодні, це дуже важливо, коли ветеран приходить лише в одну структуру, де озвучить будь-які свої проблемні питання, а вже відповідні фахівці, залежно від його побажань, будуть сприяти в їх вирішенні. Це й покаже шану до ветерана з боку як місцевої влади, так і органів державної влади за те, що він зробив для нашої держави», - зазначив Іван Рудницький.
Ігор Поліщук, у свою чергу, розповів, що під час розмови з керівником закладу, вони дізнались, наскільки часто та з якими питаннями звертаються ветерани.
«Ми відкрили цей ветеранський простір для того, щоб зрозуміти базу тих питань, з якими будемо мати справу в майбутньому. Зараз невелика кількість ветеранів демобілізувались, але демобілізуються, мабуть, в десятки разів більше. Буде більше ветеранів, буде більше потреб, тому перед тим, як ми відкриємо наш великий ветеранський хаб, який запланований на вулиці Сергія Климчука, хочемо зрозуміти, на що необхідно, в першу чергу, звернути увагу, що є найбільш затребуваним і на цьому акцентувати увагу та до цього готуватись.
Керівник нашого ветеранського простору Тарас Сасовський, який пройшов бої під Бахмутом, на жаль, отримав ампутацію обох ніг, його заступник Максим Денисенко - теж ветеран нашої 100-ї бригади - вони, як ніхто інший, знають, що саме необхідно ветеранам. Таким чином, ми набуваємо досвіду, напрацьовуємо базу знань, щоб їх масштабувати та вже застосовувати в нашому великому ветеранському хабі».
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У ще одній громаді на Волині відкриють Центр життєстійкості.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)