Курси НБУ $ 41.73 € 43.55
У Ковелі медики врятували чоловіка з переохолодженням

У чоловіка діагностували гіпотермію, загальне обмороження III ступеня, обмороження обох стоп II ступеня

Фото: Ковель media.

У Ковелі медики врятували чоловіка з переохолодженням

Температура тіла була близько 30 градусів

Фахівці врятували життя 56-річному чоловіку з переохолодженням тіла, якого у важкому стані доставили у приймальне відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги Ковельського МТМО.

Про це повідомляє генеральний директор медичного об’єднання Валентин Вітер, пише Ковель media.

За його словами, у чоловіка діагностували гіпотермію (температура тіла становила близько 30 градусів), загальне обмороження III ступеня, обмороження обох стоп II ступеня. Зараз пацієнт перебуває під контролем медичного персоналу відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії центральної районної лікарні, отримує кваліфіковану медичну допомогу.

Багато людей помилково вважають, що обмороження можливе лише за екстремального холоду. Насправді ж небезпека існує навіть при незначному морозі. До групи ризику належать люди, які тривалий час перебувають на холоді; особи з порушеним кровообігом (наприклад, діабетики); люди, які вживають алкоголь, оскільки він створює ілюзію тепла; ті, хто носить тісний або вологий одяг і взуття.

Щоб уникнути переохолодження, одягайтеся по сезону, пийте теплі напої, не вживайте алкоголь, уникайте довгого перебування на вулиці, більше рухайтеся.

Бережіть себе та своїх близьких за будь-якої погоди!

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Волинь атакують віруси.

Реклама Google

Telegram Channel