Курси НБУ $ 41.59 € 43.51
Як на Волині сьогодні вимикатимуть світло

Час відключення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у графіку на 20–30 хвилин.

Фотоколаж із сайту 24tv.ua.

Як на Волині сьогодні вимикатимуть світло

Графік погодинного відключення на пʼятницю, 21 лютого

В українській енергосистемі зберігається дефіцит потужності через пошкодження ключових об'єктів магістральних мереж по території України.

НЕК «Укренерго» доводить «Волиньобленерго» ліміт споживання електричної енергії на область, перевищення якого не допускається.

ПрАТ «Волиньобленерго» у відповідності до доведених величин споживання розроблено графіки погодинного відключення по районам обслуговування філій Товариства.

Ситуація динамічна – можливі екстрені відключення поза графіком у разі, якщо у НЕК «Укренерго» буде необхідність збалансувати енергосистему. Час відключення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у графіку на 20–30 хвилин. Таке відхилення пов'язане із технологічним процесом перемикання черг службами «Волиньобленерго», інформує пресслужба ПрАТ «Волиньобленерго».

Графік погодинного відключення на 21 лютого:

 Фото – ПрАТ «Волиньобленерго».Фото – ПрАТ «Волиньобленерго».

 Пошук вашої адреси у графіках погодинного відключення за цим гіперпосиланням: https://energy.volyn.ua/spozhyvacham/perervy-u-elektropostachanni/hrafik-vidkliuchen/#gsc.tab=0 .

Читайте також: У лісі на Волині біля кордону з Білоруссю виявили покинутий арсенал зброї.

Telegram Channel