Курси НБУ $ 41.21 € 44.73
Західна Україна зазнала потужного ракетного удару росіян

Окупанти вдарили по нашій країні «Калібрами».

Фото із сайту unian.ua.

Західна Україна зазнала потужного ракетного удару росіян

У ніч на 7 березня ворог підняв 6 Ту-95мс з аеродрому Оленья в напрямку Каспійського регіону. Близько 04:44 літаки виконали пускові маневри

Крилаті ракети «Калібр», які ворог запустив із Чорного моря, досягли Івано-Франківської області. Там працювала ППО.

О 6:34 на Івано-Франківщині прогриміли повторні вибухи. Туди знову летіли ракети, інформує 24tv.ua.

О 04:19 стало відомо про вибухи в Хмельницькому регіоні. Область атакували «Калібри».

Близько 5-ранку крилаті ракети «Калібр» із Чорного моря атакували Тернопільську область, спричинивши вибухи та пожежу. У ЗМІ повідомляють про часткове відключення електрики в місті.

Реклама Google

Міністр енергетики Герман Галущенко зазначив, що атаки спрямовані на завдання шкоди звичайним українцям.

Урядовець повідомив, що знову під масованим ракетно-дроновим обстрілом опинилися енергетична і газова інфраструктура в різних регіонах України.

За словами міністра, наразі рятувальники і енергетики працюють над ліквідацією наслідків. Вживаються всі необхідні заходи для стабілізації енерго- і газопостачання.

«Росія намагається завдати болю саме звичайним українцям, обстрілюючи енергетику і газові виробничі потужності, не залишаючи своєї мети залишити нас без світла і тепла, завдати найбільшої шкоди пересічним громадянам», – йдеться у повідомленні Галущенка.

Читайте також: Звернення Валерія Залужного: що робити далі усім нам.

Telegram Channel