Курси НБУ $ 41.53 € 45.00
Громаду на Волині оштрафували на понад 150 тисяч гривень за стихійні сміттєзвалища

Перевірка виявила величезні сміттєзвалища, розміром 10 на 10 метрів.

Фото: Фейсбук.Ілюстративне.

Громаду на Волині оштрафували на понад 150 тисяч гривень за стихійні сміттєзвалища

На території Іваничівської громади екологічна інспекція виявила кілька величезних куп сміття, розташованих у заборонених для цього місцях

Селищну раду оштрафували на 156 тисяч гривень за наявність на території громади стихійних сміттєзвалищ.

Про це пише видання «Буг».

Журналісти зазначають, що керівники громади знали про перевірку за місяць до її проведення. Однак нічого не зробили, аби підготуватися до неї. Про це стало відомо на сесії селищної ради 28-го лютого.

Голова громади Лідія Томашевська усю винну переклала на свого заступника Віктора Березюка, який курує комунальну галузь громади. Також вона висловила припущення, що екологічних інспекторів хтось проінформував про наявність стіхійних сміттєхвалищ. Бо вони, щойно приїхавши, відразу ж попрямували саме туди.

«Повідомлення про роботу екологічної інспекції прийшло за місяць до перевірки. Я зібрала нараду, просила усіх присутніх підготуватися й розробити план заходів. Це перевіряли не ЖКГ, а селищну раду, зокрема, земельний відділ щодо охорони земель. Це питання курує Березюк. Перевірка виявила величезні сміттєзвалища, розміром 10 на 10 метрів. Їх можна було просто технікою загорнути. Коли приїхала інспекція, то вона вже знала, де саме знаходяться ці місця. І виїхали прямо туди і все зафіксували», – прокоментувала Томашевська.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: У Луцькому районі оштрафували чергового палія сухої трави

Реклама Google

Telegram Channel