Курси НБУ $ 41.57 € 45.35
Волинські митники викрили «нікотиновий рейс» з контрабандою на мільйон гривень

Нікотиновий рейс.

Фото: facebook.com.

Волинські митники викрили «нікотиновий рейс» з контрабандою на мільйон гривень

На посту «Устилуг» із рейсового автобуса сполученням «Прага-Краматорськ» волинські митники вилучили 440 блоків рідини для електронних сигарет ELFBAR

Орієнтовна вартість прихованого від митного контролю товару – 1,5 млн грн.

Про це повідомляє Волинська митниця.

Його крадькома намагалися ввезти до України два водії транспортного засобу. Підакцизні продукти вони запакували у технологічних нішах автобуса. Доступ до прихованих товарів став можливим після демонтажу чи розрізання спеціально виготовленого тайника, додатково закритого прямокутними кришками з піноплексу.

Про це складено протоколи про порушення митних правил за ознаками ч. 1 ст. 483 Митного кодексу. Дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 50 до 100 відсотків вартості безпосередніх предметів порушення митних правил з їх конфіскацією або без такої (за рішенням суду).

Крім того, до правоохоронців скероване повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину. Попередньо його кваліфіковано за ст. 201-4 Кримінального кодексу (контрабанда підакцизних товарів).

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Щука за 18 тисяч: на Волині спіймали браконьєра на гарячому.

Реклама Google

Telegram Channel