Курси НБУ $ 41.53 € 44.98
Україна – Бельгія – 3:1: після пропущеного голу від Лукаку козаки Реброва показали і свою атаку!

Не допоміг бельгійцям і уславлений Тібо Куртуа!

Фото – Getty Images/Global Images Ukraine.

Україна – Бельгія – 3:1: після пропущеного голу від Лукаку козаки Реброва показали і свою атаку!

Тільки що збірна України здобула сенсаційну перемогу над «Червоними дияволами» у першому матчі плей-офф за право грати серед найсильніших у Лізі націй УЄФА

Хоч не рано почали, так багато утяли! Бо хто міг уявити перед грою, що українці заб'ють у ворота бельгійців аж три голи. Фантастика!

Якщо перший тайм Україна програла, то в другому таймі «синьо-жовтим» вдалося переважити шальки терезів на свою користь. І початок цьому зробив гравець житомирського «Полісся» Олексій Гуцуляк, який після всього 4 хвилин перебування на полі, зумів викрасти м’яч у захисника бельгійців – і, ефектно пробивши по воротах легендарного Тібо Куртуа, зрівняв рахунок. Після цього наші ніби отримали крила. І полетіли громити ворота «Червоних дияволів».

Через 7 хвилин Судаков віддав на правий фланг на Циганкова, Віктор прострілив на Ваната, а той переправив м'яч у ворота, шокувавши уболівальників – як на стадіоні, так і за екранами телевізорів.

Та навіть після цього українці не збавили обертів. За 11 хвилин до кінця основного часу Зінченко після кутового підхопив м'яч і подав на дальню стійку, звідки Забарний змусив Куртуа втретє капітулювати.

Після гри Олексій Гуцуляк зізнався, що присвячує свій перший гол за збірну України всім уболівальникам, а насамперед – усім бійцям ЗСУ.

Реклама Google

Ліга націй. Стикові матчі. Україна – Бельгія – 3:1 (0:1 – Лукаку, 40 хв.; 1:1 – Гуцуляк, 66; 2:1 – Ванат, 73; 3:1 – Забарний, 79).

Стадіон: «Енріке Рока» (Мурсія, Іспанія).  Арбітр: Сандро Шерер (Швейцарія).

Україна: Лунін, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля (Сич, 25; Ярмолюк, 62), Калюжний(Назарина, 88), Зінченко, Судаков, Шапаренко (Ванат, 62), Циганков, Яремчук (Гуцуляк, 62).

Бельгія: Куртуа, де Кейпер (Мокьо, 88), Дебаст, де Вінтер (Раскін, 80), Мехеле, Меньє, Троссар (Салемакерс, 80), де Брейне (Ванакен, 70), Тілеманс, де Кетеларе (Люкбакіо, 70), Лукаку.

Відеоогляд матчу – за цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ymeKx9pAHhE .

23 березня о 21:45 – мат-відповідь у Бельгії, який і вирішить, хто з цих команд потрапить у Лігу А серед найсильніших команд Ліги націй УЄФА.

Читайте також: Олександр Усик став доктором філософії.

Telegram Channel