Курси НБУ $ 41.69 € 45.14
Співачка Ірина Федишин придбала для ЗСУ  ще 100 автомобілів

«Від початку повномасштабного вторгнення нам вдалося відправити на фронт вже 367 автомобілів».

Фотоколаж із сайту autocentre.ua.

Співачка Ірина Федишин придбала для ЗСУ ще 100 автомобілів

Гроші вона зібрала під час різдвяного туру «Україна колядує» у США, Канаді, Чехії та Іспанії

Впродовж півтора місяця концерти відбулися у 25 містах. У своїх соц-мережах артистка опублікувала відео з автомобілями й подякувала своїм слухачам, які приходили на виступи та брали участь у благодійних аукціонах.

«Вперше нам вдалося досягнути такого результату й відразу закупити 100 автомобілів для ЗСУ. Концерти відбувалися майже щодня, ми долали сотні й тисячі кілометрів автомобілями й літаками. Інколи відстань між містами становила до 4 тисяч кілометрів. Ми пройшли з командою неймовірний шлях і загалом проєкт вартував нам пів року часу. Одинадцять автомобілів у цій колоні, серед яких спеціальна важка техніка та швидка медична допомога, купили завдяки благодійній вечері в іспанському місті Маррея. Тоді за один вечір ми зібрали 85 тисяч євро», – сказала Ірина Федишин.

Співачка зазначила, що тур не відбувся б без Віталія Човника, який є її чоловіком та продюсером. Він безпосередньо організовував концерти, займався логістикою та купував транспорт для військових. Більшість автомобілів команда співачки закупила у Великій Британії. В Україні транспорт пофарбували та відремонтували.

«Ці 100 автомобілів розділимо на різні ділянки фронту. Від початку повномасштабного вторгнення нам вдалося відправити на фронт вже 367 автомобілів. Я б не повірила, якби хтось сказав мені це раніше», – додала співачка.

Як відомо, двоюрідний брат Ірини Роман Климкович, з яким вона виростала, загинув, захищаючи Україну. Йому було 34 роки.

Лія ЛІС.

Реклама Google

Telegram Channel