
Так тримати!
Юний волинянин підкорив шаховий Олімп України
З 12 по 20 березня 2025 року у Львові проходив Чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 10 років
Ця подія об’єднала понад 130 найталановитіших молодих шахістів з усіх куточків країни.
Про це інформує Департамент культури, молоді та спорту Волинської ОДА.
Змагання проходили у трьох програмах і стали справжнім випробуванням розуму, витримки та стратегії. Волинська область гідно представила себе на чемпіонаті, а наш юний шахіст Артем Дмитрук продемонстрував блискучі результати!
Срібна медаль у блискавичній грі – Артем проявив швидкість мислення та миттєву реакцію, довівши, що здатен боротися на рівних із найсильнішими суперниками.
Бронзова нагорода у класичній грі – стратегічне бачення, витримка та майстерність допомогли Артему посісти почесне третє місце!
«Щиро вітаємо нашого чемпіона та бажаємо йому нових перемог і звершень! Волинь пишається своїми талантами!» – йдеться в дописі.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Акторці Волинського театру присвоїли почесне звання.
