Курси НБУ $ 41.32 € 44.63
До ярмарку для ветеранів на Волині долучилися 40 ветеранських бізнесів (Фото)

Луцький ярмарок служить платформою для підтримки ветеранів, які повернулися з війни і почали власну справу.

Фото: Луцька міська рада.

До ярмарку для ветеранів на Волині долучилися 40 ветеранських бізнесів (Фото)

У ЛНТУ відбувся Луцький ярмарок ветеранського бізнесу «Я зміг – і ти зможеш!»

Це вже третій захід за участю ветеранів, на якому вони представляють свою продукцію.

Про це розповіли у Луцькій міській раді. 

Цього разу до нього долучилися 40 ветеранських бізнесів з Луцька та інших міст України – Києва, Львова, Хмельницького, Чернігова, Білої Церкви.

На ярмарку представлені найрізноманітніші виробництва – від випічки, крафтових солодощів та чаїв, ковбас, сала – до військових рюкзаків, одягу з унікальними принтами та виробів з алюмінієвого профілю. Луцький ярмарок служить платформою для підтримки ветеранів, які повернулися з війни і почали власну справу, а покупцям дає можливість придбати якісні українські товари.

«Наш ярмарок – це про підтримку ветеранів, щоб вони стали більш впевненими в собі і змогли прорекламувати свою продукцію. Для їхніх побратимів цей приклад може стати стимулом почати свій бізнес, бо для цього є підтримка. Наш департамент з питань ветеранської політики надає багато консультацій щодо отримання фінансової підтримки для старту власної справи. Тому це надзвичайно важливий захід, який показує, що місто дбає про те, аби допомогти, підтримати і поширити роботу ветеранів та дати можливість реалізовувати свої ідеї», –

розповіла заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк.

У рамках ярмарку також відбувся виїзний круглий стіл Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Тема для обговорення – освіта як передумова відновлення ветеранів та членів їхніх сімей. «Ми будемо говорити про перекваліфікацію, грантові і ваучерні програми, які запровадила наша Державна служба зайнятості. Ми вважаємо їх одним із найуспішніших в Україні, тому що є конкретні алгоритми, як можна допомагати ветеранам реалізувати свої кар’єрні можливості», – поінформувала перший заступник голови Комітету, народний депутат України Ірина Констанкевич.

У круглому столі взяли участь голова Волинської ОВА Іван Рудницький, заступники Міністрів освіти і науки, у справах ветеранів, охорони здоров’я, керівники Державного центру зайнятості та Національного агентства із забезпечення якості освіти. Від Луцької громади до обговорення долучилися заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, директор департаменту з питань ветеранської політики Олег Кобилинський, директор КУ «ХАБ ВЕТЕРАН» Тарас Сасовський.

Крім того, в межах Луцького ветеранського ярмарку відбулася презентація діяльності громадської організації «ПЯТЕРНЯ» Тетяни Мялковської – відомої луцької художниці, матері загиблого захисника України Миколи Мялковського, на честь якого в Луцьку перейменовано вулицю у центрі міста.

Працюючи у сфері реабілітації засобами арттерапії, Тетяна Мялковська доводить, що творчість може бути дієвим інструментом відновлення людей, які пережили важкі психоемоційні стани. Таку реабілітацію вже пройшли 2000 дітей, які втратили батьків, були вимушено переселені або перебувають у важких життєвих умовах, а також 1000 ветеранів. Виставки терапевтичних робіт були проведені в понад 10 країнах світу.

 
 
 
 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Вишивка з любов'ю: майстриня з Лища підкорила Луцький ярмарок ветеранського бізнесу.

Реклама Google

Telegram Channel