
Суд призначив чоловікові покарання у виді п'яти років позбавлення волі
Волинянин, який п'яним скоїв смертельну ДТП, втрапив за ґрати
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Волинської обласної прокуратури суд визнав 20-річного жителя Луцька винуватим у порушенні правил безпеки дорожнього руху в стані алкогольного сп’яніння, що призвело до загибелі потерпілої
Також чоловіка визнано винним у невиконанні судового рішення.
Удень 15 листопада 2024 року нетверезий чоловік, рухаючись за кермом автомобіля марки «MAN» на автодорозі між селами Піддубці та Борохів Луцького району наїхав на велосипедистку, яка рухалася у попутному напрямку.
Від отриманих травм 65-річна жінка загинулана місці події.
На момент вчинення ДТП водій рішенням суду був на рік позбавлений права керування транспортними засобами, адже притягувався до адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп'яніння.
Суд призначив чоловікові, який перебуває під домашнім арештом, покарання у виді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк п'ять років.
Пресслужба обласної прокуратури
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Кривавий напад серед білого дня: у Луцьку двоє чоловіків поранили містянина ножем.
