Курси НБУ $ 44.50 € 50.86
У швидкісний потяг врізалася… маршрутка з пасажирами

Ось у що перетворилася маршрутка, що зіткнулася із потягом у Квасилові на Рівненщині 2 липня 2026 року.

Фото: Нацполіція в Рівненській області.

У швидкісний потяг врізалася… маршрутка з пасажирами

Тримання під вартою без визначення розміру застави – такий запобіжний захід обрав Рівненський міський суд підозрюваним у справі про смертельну ДТП на залізничному переїзді 42-річному жителю міста Здолбунів та 54-річному жителю села П’ятигори Рівненського району

2 липня 2026 року на регульованому залізничному переїзді у Квасилові Рівненської громади швидкісний потяг міжнародного сполучення «Дніпро – Київ – Хелм» зіткнувся з маршрутним таксі сполученням «Рівне – Здолбунів», у салоні якого перебували приблизно 20 пасажирів.

Через ДТП загинули 4 людей: 72-річний чоловік, 54-літня жінка, а також дві сестри віком 29 та 25 років. Ще 11 пасажирів отримали травми різного ступеня тяжкості. За життя 18-річного жителя Здолбунова, який перебуває без свідомості, борються лікарі.

Аварія сталася приблизно о 14:00, пояснили очевидці «Суспільному Рівне» на місці події.

«Попередньо: так, дійсно, шлагбаум був відкритий і працював у ручному режимі. Але більш детально буде проведено аналіз відеозаписів, які є неподалік місця події. Відповідно буде дана оцінка діям водія маршрутки і особи, яка несла службу на пості», – зазначив 2 липня «Суспільному Рівне» начальник відділення поліції №1 Рівненського районного управління поліції Вадим Артюхович.

А 4 липня Рівненський міський суд задовольнив клопотання органу досудового розслідування та обрав запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави 42-річному жителю міста Здолбунів (водію) та 54-річному жителю села П’ятигори Рівненського району (черговому коригувальнику).

Черговий порушив вимоги інструкцій, передчасно відкрив шлагбаум та не припинив рух транспортних засобів через переїзд.

Водію інкримінують порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб. Санкція статті передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

За даними досудового розслідування, 42-річний житель Здолбунова керував маршрутним таксі і, під’їжджаючи до залізничного переїзду, проігнорував заборонений сигнал світлофора та звукову сигналізацію.

«Він не зупинився перед світлофором та не переконався у безпечності маневру, а продовжив рух через колії, де допустив зіткнення з швидкісним потягом сполученням «Дніпро – Київ – Хелм», – йдеться у публікації пресслужби поліції.

54-річному черговому по переїзду повідомили про підозру в порушенні правил безпеки руху та експлуатації залізничного транспорту, що спричинило загибель людей. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 10 років.

За версією слідства, черговий порушив вимоги інструкцій, передчасно відкрив шлагбаум та не припинив рух транспортних засобів через переїзд, що спричинило зіткнення маршрутного таксі з потягом.

Ліна ВОГОНЬ

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: «путіна неможливо переконати словами. Його можна лише змусити відмовитися від війни».

Реклама Google

Telegram Channel