Відома рівненська волонтерка, засновник медичного батальйону «Госпітальєри» повернулася з Ізраїлю, де вона проходила лікування, до Дніпропетровська...
Відома рівненська волонтерка, засновник медичного батальйону «Госпітальєри» повернулася з Ізраїлю, де вона проходила лікування, до Дніпропетровська.
Про це повідомив головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко. Дівчина може нормально рухатися і вже спокійно сидить. Сама Яна Зінкевич розповіла, що це тільки перерва в лікуванні і найближчим часом їй необхідне продовження реабілітації в Ізраїлі. Незважаючи на складний стан здоров’я, вона хоче повернутися до виконання своїх волонтерських обов’язків.