Провідний пластичний хірург України, який на засадах благодійності прооперував багатьох наших краян, зокрема і пораненого учасника АТО, і дівчину-сироту з Волині, неодноразово був героєм наших публікацій. Нині ж маємо підстави привітати відомого земляка з черговою професійною перемогою...
Провідний пластичний хірург України, який на засадах благодійності прооперував багатьох наших краян, зокрема і пораненого учасника АТО, і дівчину-сироту з Волині, неодноразово був героєм наших публікацій. Нині ж маємо підстави привітати відомого земляка з черговою професійною перемогою...
Ростислав Валіхновський став переможцем загальнонаціональної премії «Людина року-2015». Він як керівник сучасного медичного центру отримав нагороду у номінації «За впровадження інноваційних технологій в медицині». Нещодавно знаменитий пластичний хірург провів у Луцьку благодійні консультації, оглянув 30 пацієнтів та кожному з них запропонував індивідуальний план лікування. Гордиться сином завідувач хірургічного відділення Турійської центральної районної лікарні Любомир Валіхновський, родоначальник сімейної династії хірургів, про яку «Волинь-нова» розповідала минулого року. За результатами голосування наших читачів і журналістів Любомир, Ростислав і Тарас Валіхновські були визнані переможцями акції «Герої нашого часу» у липні. Радіють за Ростислава Валіхновського земляки, які удостоїли його звання Почесний житель Турійська. Вітаємо і ми, зичимо нових успіхів на професійній ниві.