Із 14 поєдинків, які гравці «ВолиньБаскет-WOG» у нинішньому чемпіонаті провели на майданчику обласної дитячо-юнацької спортивної школи, програли у 13-ох (!) Лише в одному відсвяткували перемогу. І це була гра з київським «Інфізом» — 76:72, який тепер приїхав до Луцька, щоб у матчі аутсайдерів визначити, хто достроково завершить турнір, а хто продовжить змагання на етапі плей-оф...
Із 14 поєдинків, які гравці «ВолиньБаскет-WOG» у нинішньому чемпіонаті провели на майданчику обласної дитячо-юнацької спортивної школи, програли у 13-ох (!) Лише в одному відсвяткували перемогу. І це була гра з київським «Інфізом» — 76:72, який тепер приїхав до Луцька, щоб у матчі аутсайдерів визначити, хто достроково завершить турнір, а хто продовжить змагання на етапі плей-оф
Роман ФЛІШАРОВСЬКИЙ
Слід сказати, що головний тренер БК «ВолиньБаскет-WOG» Дмитро Чайковський досить серйозно настроїв своїх підлеглих до відповідальної зустрічі. Вже зі старту господарі захопили ініціативу і постійно вели в рахунку — 12:8, 20:12. Щоправда, кінцівку першої 10-хвилинки волиняни, як кажуть, змазали і на перерву суперники пішли за нічийного рахунку — 24:24. У другій чверті знову точилась рівна боротьба, однак цього разу фінішний ривок був за лучанами — 47:41. У третій чверті, здавалося, господарі вирішать долю поєдинку, адже вони вели в рахунку з перевагою у 14 очок — 69:55. Проте за півтори хвилини волиняни майже розгубили свою фору і пішли на останню перерву, коли на табло світилися цифри 69:65. У заключній 10-хвилинці перевага господарів уже досягала 15 очок — 84:69. А коли пролунала фінальна сирена, то судді зафіксували рахунок 86:78. Через добу «ВолиньБаскет-WOG» провів заключний матч першого етапу чемпіонату з криворізьким «Кривбасом», який напередодні гри у Луцьку сенсаційно поступився у гостях МБК «Миколаїв» — 41:51. Про те, що підсумок тієї гри не що інше, як випадковість, гості довели уже в першій чверті, яку впевнено виграли — 31:20. У другій 10-хвилинці «Кривбас» збільшив свою перевагу до 15 очок і на велику перерву команди пішли за рахунку 51:36. Щоправда, згодом лучани заграли значно активніше, агресивніше і виграли третій період — 18:6. У заключній 10-хвилинці був момент, коли перевага гостей вимірювалася лише одним очком — 57:56. Однак на кращий результат господарів не вистачило. Декілька грубих помилок у захисті, а також при завершенні атак поховали усі надії на успіх. У підсумку — 62:73. Це була 27 поразка БК «ВолиньБаскет-WOG» у 32-х матчах нинішнього чемпіонату. Але і п’яти перемог виявилося достатньо волинянам, щоб після першого етапу змагань посісти 8 місце і пробитись у турнір плей-оф.