Учора в Луцьку на бульварі Дружби Народів загорілись «Сітроен» і «БМВ»...
Учора в Луцьку на бульварі Дружби Народів загорілись «Сітроен» і «БМВ»...
Олег ВЕРЕМЧУК
О 7. 35 на місце події прибули два автомобілі державної пожежно–рятувальної частини № 2 обласного центру. За 20 хвилин вогонь було повністю ліквідовано. За попередніми висновками, спочатку загорілась іномарка «БМВ», а потім полум’я перекинулося на «Сітроен». Експерти поки що вивчають дві версії виникнення пожежі: коротке замикання або порушення умов експлуатації газового обладнання.