У селі Бірки Любомльського району в ставку на власному подвір’ї втопився дворічний хлопчик...
У селі Бірки Любомльського району в ставку на власному подвір’ї втопився дворічний хлопчик
Богдана КАТЕРИНЧУК
Малюка у воді знайшла мати. Його доставили у лікарню, але медики вже не могли зарадити біді. У Бірківській сільській раді, куди ми зателефонували, з великим жалем нам сказали, що єдиного синочка втратила молода сім’я, якій всі щиро співчувають. 26-річні чоловік та дружина і самі ходили до церкви, і сина брали із собою, щонеділі вели до причастя. Злощасний ставок, який забрав життя малюка, обгороджений. Але того дня, на ту годину брамка була відкрита...