Волинські піротехніки знешкодили 80 вибухонебезпечних предметів, які залишилися від часу минулих воєн...
Волинські піротехніки знешкодили 80 вибухонебезпечних предметів, які залишилися від часу минулих воєн...
Ірина ВАРВАРУК
Небезпечні знахідки виявили у селах Бережниця і Боровичі Маневицького, Клепачів Ківерцівського районів та у місті Ківерці. А найбільше — 73 одиниці — смертоносних боєприпасів знайдено у селищі Маневичі поблизу торфобрикетного заводу.