РОСТИМУТЬ ДІТИ БЕЗ БАТЬКА
У селі Горішнє Горохівського району в одному з підсобних приміщень власного домогосподарства заподіяв собі смерть 24-річний чоловік
Леся ВЛАШИНЕЦЬ
Як з’ясувалося, причиною фатального кроку молодої людини могли бути переживання у зв'язку із сімейним конфліктом. Зі слів рідних, Володимир уже не раз казав про свій намір покінчити з життям. У день, коли він наклав на себе руки, його бачили нетверезим.
Напівсиротами залишилося двоє діточок віком один і три роки.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)