![«Шахтар»-«Шахтьор» злякався львівського уболівальника? (відео)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/9/16/s6o2zj-f2fe2856a1b2eefa927a0ad291586169.jpg)
«Шахтар»-«Шахтьор» злякався львівського уболівальника? (відео)
Головний матч першої частини сезону перенесено зі Львова до Харкова
Петро ПАС
Ще Мірча Луческу плакався, що коли вони грають у місті Лева проти київського «Динамо», то місцеві уболівальники підтримують не їх, а столичних футболістів. Хоча у матчах єврокубків львівський уболівальник шалено вболіває за «гірників»...
Ніби шахтарі з Нововолинська чи Червонограда теж розмовляють тільки російською.
А на яку підтримку може розраховувати команда Ахметова в Західній Україні, коли виходить на гру у футболках з написом російською: «С Днем шахтера!», як було в останньому матчі в Каменському проти «Сталі»? Напевне, і цей факт, і ролик-привітання працівникам вугільної галузі тільки на «общєпрінятом» (ніби шахтарі з Нововолинська чи Червонограда теж розмовляють тільки російською), зіграли свою роль, що анонсований на «Арені Львів» на 9 вересня матч 7 туру проти «Динамо» терміново перенесено до Харкова. Що ж, за що боролись – на те і напоролись!
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)