![У Рожищах освятили пам'ятник юному герою](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/4/06/pd7mod-41a4628a2e9c81d0fbeb9772b25fa064.jpg)
У Рожищах освятили пам'ятник юному герою
Олександру Плоцидиму вчора виповнилося б 22 роки. Молоде життя обірвала куля снайпера в січні 2015-го у Луганській області.
Костянтин Гарбарчук
Молебень та освячення пам’ятника Олександру Плоцидиму провів благочинний Рожищенської округи Свято-Михайлівської громади УПЦ отець Петро Іваничко. На могилу загиблого воїна прийшли рідні, друзі, вчителі, волонтери, демобілізовані бійці та міський голова В’ячеслав Поліщук.
З фронту на рідну землю Олександр повернувся у труні.
Олександр Плоцидим народився 31 серпня 1994 року у місті Рожище. Навчався у школі №3. У професійно-технічному училищі здобув фах столяра. В грудні 2013 року пішов служити за контрактом у 24-ту окрему механізовану бригаду. Бойове хрещення прийняв на Луганщині. Під час звільнення Лутугіного у кінці липня 2014-го отримав поранення в ногу. Після лікування у військових шпиталях знову відправився на Схід. З фронту на рідну землю Олександр повернувся у труні.
Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Фото Ірини Зенц.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)