![І квіти перетворились на 30 000 гривень для поранених бійців!!!](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/6/11/4ljknq-8718340f8b7481c404c5d5f120056116.jpg)
І квіти перетворились на 30 000 гривень для поранених бійців!!!
Напередодні 1 вересня педагогічний колектив Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука закликав батьків взяти участь в акції збору коштів замість святкових букетів. Як ми вже повідомляли, гроші передбачалися для двох бійців, які воювали на Сході
Сергій НАУМУК
Василь Кропива служив у 51 бригаді. Вижив під час розстрілу під Волновахою. Проте майже втратив зір. Боєць переніс сім операцій. У червні цього року Василя прооперували у Сербії. Йому терміново необхідна ще одна операція.
Андрій Луцик служив у 80 бригаді. Воював у Донецькому аеропорту. У січні 2015 року кіборг отримав важкі обмороження кінцівок. Нині готується до складної операції з відновлення кінцівок у клініці Шалімова.
Молодці, 21-а гімназія! Ваш крок – суперблагородний!
Гімназисти дружно відгукнулися на заклик, адже чудово розуміють: життя та здоров’я бійців дорожче за квіти.
Як повідомила «Волині-новій» заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Коваль, усього за день було зібрано близько 30 тисяч гривень. Проте збір коштів триває. Молодці!
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)