Делегація з Володимирщини побувала на польських обжинках
Цими вихідними делегація, що представляла Володимир-Волинський район взяла участь у щорічному обжинковому святі у польському місті Грубешов.
І володимирчани урочистість цієї події відзначили пишним короваєм з борошна нового врожаю та великим снопом з червоною калиною і чорнобривцями.
Щедрими обжинками тішилися хлібороби ще з діда-прадіда. І володимирчани урочистість цієї події відзначили пишним короваєм з борошна нового врожаю та великим снопом з червоною калиною і чорнобривцями. А на концерті аматорських колективів Володимирщину представляв ансамбль районного будинку школяра «Дивограй».
У наших сусідів поляків, як і в нас на Україні підходить до завершення збір врожаю. Віддає матінка-земля людям свій найцінніший скарб – хліб, який з давніх-давен і до сьогодні вважається символом святості, радості, багатства, щастя й здоров’я. Упродовж тисячоліть селянська праця на нивах проводилась з особливими ритуалами і церемоніями, – інформує «Володимир Медіа».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)