У селі Черче Камінь-Каширського району у ставку втопився дворічний хлопчик Давид...
У селі Черче Камінь-Каширського району у ставку втопився дворічний хлопчик Давид
Іван КАПІТУЛА
За словами інспектора відділу поліції Валентини Коширець, трагедія сталася вечірньої пори. Мати хлопчика доїла корову, а Давид грався біля хлівів. Увесь час він перебував у полі зору неньки, та в якийсь момент кудись зник. За попередньою версією слідства, дитина взяла поливачку й пішла до ставка по воду. Видно, посковзнувшись, упала у водойму… А в селі Видерта у водосховищі втопився 22-річний місцевий житель Олександр М.