«ЮРІЙ ЛАЗАРЕНКО — АКТИВНИЙ ТА ІНІЦІАТИВНИЙ КЕРІВНИК»*
ЗВЕРНЕННЯ
колективу працівників Нововолинського
ліцею-інтернату Волинської обласної ради
м. Нововолинськ, вул. Пирогова, буд. 1
Просимо вас підтримати керівника нашого навчального закладу Юрія Олександровича Лазаренка шляхом продовження з ним контракту на посаді директора Нововолинського ліцею-інтернату...
Голові Волинської обласної ради І.П. ПАЛИЦІ, депутатам Волинської обласної ради
ЗВЕРНЕННЯ
колективу працівників Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради м. Нововолинськ, вул. Пирогова, буд. 1 Просимо вас підтримати керівника нашого навчального закладу Юрія Олександровича Лазаренка шляхом продовження з ним контракту на посаді директора Нововолинського ліцею-інтернату. За час роботи Ю.О. Лазаренко зарекомендував себе активним та ініціативним керівником, що створює комфорт і належні умови як для праці педагогів із дітьми, так і для навчання та проживання ліцеїстів; стимулює пошукову діяльність педагогічного колективу та роботу з обдарованою молоддю; дбає про впровадження новітніх енергозберігаючих технологій. Під колективним зверненням працівників Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради підписалися: Ольга Березан, заслужений вчитель України, кандидат педагогічних наук, Микола Нагірний, кандидат історичних наук, заступники директора — Світлана Земцова, Марина Петрук, Олена Гнатюк, Іван Сабівчак, голова первинного профспілкового комітету закладу Олег Кривицький, 45 педагогів та 39 інших працівників.